FC Barcelona straciła gola po 17. sekundach! Sensacja w starciu "Blaugrany"! [WIDEO]

FC Barcelona straciła gola po 17. sekundach! Sensacja w starciu "Blaugrany"! [WIDEO]
Screen Eleven Sports
FC Barcelona przez zaledwie 17. sekund była w stanie utrzymać czyste konto w spotkaniu z Deportivo Alaves. Rywale otworzyli wynik spotkania po błyskawicznej kontrze.
Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od długiego podania na połowę przyjezdnych. Piłka nie dotarła jednak do żadnego z zawodników, ale odbiła się i spadła pod nogi Ilkaya Gundogana. Ten zaś popełnił zaskakujący błąd.
Dalsza część tekstu pod wideo
Reprezentant Niemiec nie był w stanie opanować futbolówki i gracze Deportivo Alaves błyskawicznie ją odebrali. Odważnie popędził Jon Guridi, który następnie podał do Javiego Lopeza. Nominalny obrońca wyłożył zaś do Samu Omorodiona, a on bez żadnych problemów pokonał bramkarza FC Barcelony.
Cała akcja trwała zaledwie 17 sekund i uciszyła kibiców faworytów. Do rekordu La Liga zabrakło jednak sporo, gdyż najszybszy gol w historii rozgrywek został strzelony przez Joseba Llorente w 2008 roku i to po zaledwie po siedmiu sekundach.
Formalnie Omorodion to zawodnik Atletico Madryt. Do Deportivo Alaves trafił w trakcie letniego okienka transferowego na zasadzie wypożyczenia.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk12 Nov 2023 · 16:31
Źródło: własne

Przeczytaj również