FC Barcelona znów pokonana! Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce z zabójczą końcówką! [WIDEO]

Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce znów pokonali FC Barcelonę w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dziś po znakomitej końcówce wygrali 29:27 (14:16).
Podopieczni Talanta Dujszebajewa przed tygodniem sprawili wielką niespodziankę. W Palau Blaugrana pokonali FC Barcelonę. Tamto spotkanie dostarczył wielkich emocji.
Dziś obie ekipy zmierzyły się ponownie. I znów górą byli kielczanie. Mecz nie rozpoczął się jednak po ich myśli. Szczypiorniści FC Barcelony w pewnym momencie prowadzili już 5:1.
Potem do głosu doszli gospodarze. Znakomitą interwencją popisał się Wolff i do remisu po 9 doprowadził Karacić. Zawodnicy na przerwę schodzili przy dwubramkowym prowadzeniu Barcelony.
"Duma Katalonii" w drugiej połowie utrzymywała swoją przewagę. Po trafieniu Angela Pereza zrobiło się 19:23 i wydawało się, że losy spotkania są rozstrzygnięte.
Końcówka pojedynku należała jednak do podopiecznych Talanta Dujszebajewa. Od stanu 23:27 zdobyli sześć bramek z rzędu i w niesamowitych okolicznościach sięgnęli po zwycięstwo. Autorami trzech ostatnich trafień byli Artsiom Karalek, Alex Dujszebajew i Arkadiusz Moryto.

Łomża VIVE Kielce - FC Barcelona 29:27 (14:16)

Daniel Makarewicz24 Nov 2021 · 20:25