FC Bayern. Kolejny gol Roberta Lewandowskiego! Pokonał polskiego bramkarza [WIDEO]

Kolejny gol Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze! Pokonał polskiego bramkarza [WIDEO]
Dziurek/Shutterstock
Robert Lewandowski strzelił kolejnego gola dla Bayernu Monachium. Tym razem kapitan reprezentacji Polski trafił w meczu z Unionem Berlin. Mistrzowie Niemiec wygrali 2:1.
Bayern strzelił pierwszego gola już w 13. minucie, gdy piłkę do bramki skierował Benjamin Pavard. Francuz popisał się efektownym uderzeniem z woleja.
Lewandowski podwyższył prowadzenie swojej drużyny w 53. minucie. Kapitan reprezentacji Polski pokonał Rafała Gikiewicza strzałem z szesnastu metrów.
Dla Polaka był to już trzynasty gol w tym sezonie Bundesligi. Łącznie we wszystkich rozgrywkach ma na koncie dziewiętnaście trafień.
Union mógł strzelić kontaktowego gola po godzinie gry. Andersson nie potrafił jednak wykorzystać rzutu karnego - jego strzał obronił Manuel Neuer.
Lewandowski miał jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki. W 65. minucie strzelał z powietrza, ale dzięki fantastycznemu refleksowi piłkę zatrzymał Gikiewicz. Dwadzieścia minut później Polak trafił do siatki, ale sędzia po analizie VAR nie uznał jego trafienia z powodu spalonego.
Goście strzelili gola w 86. minucie. Potrzebowali do tego drugiego rzutu karnego. Tym razem skutecznym strzelcem okazał się Polter.
Marcin Karbowski26 Oct 2019 · 16:46