FC Bayern. Niemcy ocenili grę Roberta Lewandowskiego. "Jest absolutnym profesjonalistą"

Niemcy ocenili grę Roberta Lewandowskiego. "Jest absolutnym profesjonalistą"
MDI / shutterstock.com
Robert Lewandowski zdobył jedną z bramek w meczu Hertha BSC - Bayern Monachium. Mistrzowie Niemiec wygrali na boisku rywala 0:4 (0:0). Jak polskiego napastnika ocenili dziennikarze?
Lewandowski wpisał się na listę strzelców w 73. minucie, gdy pewnie wykorzystał rzut karny. Wcześniej Polak, który dzielnie walczył z obrońcami Herthy, zmarnował znakomitą okazję sam na sam z bramkarzem rywali.
Portal "sport.de" przyznał snajperowi "Die Roten" notę "3,0". - Zajmował różne pozycje w polu karnym, powodując niepokój w drużynie Herthy Berlin. Początkowo nie stworzył zbyt wielu sytuacji, a czasem nie wykorzystywał okazji. Po przerwie strzelił z rzutu karnego - napisano.
Nieco wyżej Polak został oceniony przez niemiecki oddział "goal.com". Tutaj zawodnik otrzymał notę "2,5". - Robert Lewandowski udowodnił, że jest klasowym graczem, zarówno w strzelaniu goli, jak i utrzymywaniu piłki tyłem do bramki. Trafił do bramki w drugiej połowie, ale trafienia nie zaliczono. Później zamienił rzut karny na gola - podkreślono.
Za to od dziennikarzy z serwisu "tz.de" "Lewy" zgarnął notę "2,0". - Robert Lewandowski jest gotowy prawie na 100 proc. Jest absolutnym profesjonalistą. Może ponownie zostać maszyną do zdobywania bramek - czytamy w artykule.
Daniel Makarewicz19 Jan 2020 · 20:41
Źródło: sportowefakty.pl