Nadchodzące

FC Bayern. Niemcy ocenili grę Roberta Lewandowskiego. "Jest absolutnym profesjonalistą"

Robert Lewandowski
Źródło zdjęcia: MDI / shutterstock.com

Robert Lewandowski zdobył jedną z bramek w meczu Hertha BSC - Bayern Monachium. Mistrzowie Niemiec wygrali na boisku rywala 0:4 (0:0). Jak polskiego napastnika ocenili dziennikarze?

Lewandowski wpisał się na listę strzelców w 73. minucie, gdy pewnie wykorzystał rzut karny. Wcześniej Polak, który dzielnie walczył z obrońcami Herthy, zmarnował znakomitą okazję sam na sam z bramkarzem rywali.

Portal "sport.de" przyznał snajperowi "Die Roten" notę "3,0". - Zajmował różne pozycje w polu karnym, powodując niepokój w drużynie Herthy Berlin. Początkowo nie stworzył zbyt wielu sytuacji, a czasem nie wykorzystywał okazji. Po przerwie strzelił z rzutu karnego - napisano.

Nieco wyżej Polak został oceniony przez niemiecki oddział "goal.com". Tutaj zawodnik otrzymał notę "2,5". - Robert Lewandowski udowodnił, że jest klasowym graczem, zarówno w strzelaniu goli, jak i utrzymywaniu piłki tyłem do bramki. Trafił do bramki w drugiej połowie, ale trafienia nie zaliczono. Później zamienił rzut karny na gola - podkreślono.

Za to od dziennikarzy z serwisu "tz.de" "Lewy" zgarnął notę "2,0". - Robert Lewandowski jest gotowy prawie na 100 proc. Jest absolutnym profesjonalistą. Może ponownie zostać maszyną do zdobywania bramek - czytamy w artykule.

+7
Tak to jest kiedy prowadzi się zdrowy tryb życia i myśli o rozwoju i karierze a nie tylko pipy i gwiazdorzenie w głowie ;)
20 sty 2020 | 01:01
-3
Gral niezle przy wszystkich bramkach bral udzial po zabiegu zupelnie przyzwoicie.Gdyby wykorzystal ta sytuacje bylby zawodnikiem meczu.Rywalizacja o krola strzelcow nabiera rumiencow,sadze ze Werner zlapie kontuzje i Robert odskoczy.
19 sty 2020 | 23:28
rzygać się chce jak czyta się niemieckie media UDOWODNIŁ ZNÓW UDOWODNIŁ , ilez Roberet bedzie udowadniał jeszcze ze 100 bramek musi strzelic ? Jest najlepszy i nie musi nic udowadniać
+17
rzygać się chce jak czyta się niemieckie media UDOWODNIŁ ZNÓW UDOWODNIŁ , ilez Robert bedzie udowadniał jeszcze ze 100 bramek musi strzelic ? Jest najlepszy i nie musi nic udowadniać
20 sty 2020 | 02:51
+3
Nooo kochany.
Tam Muller jest na postumencie! Zauważ, ze wypadają tam obcokrajowcy, Millera nikt nie rusza mimo padaki jaka odpierdala.
Prędzej Turka wyniosą na ołtarze w barach z piwem i kiełbasa.
19 sty 2020 | 21:12
+35
nie sądziłem, że będzie po zabiegu i odpoczynku tak sprawny i świeży, a tu proszę, od pierwszej minuty był w gazie, prawdziwy profesjonalista
19 sty 2020 | 21:08