FC Bayern. Robert Lewandowski bezlitosny dla Eintrachtu Frankfurt. Hat-trick Polaka! [WIDEO]

Hat-trick Roberta Lewandowskiego! Bayern Monachium rozgromił Eintracht Frankfurt [WIDEO]
Julian Finney - UEFA/UEFA via Getty Images
Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu Monachium w meczu z Eintrachem Frankfurt. Jego drużyna wygrała aż 5:0.
Asystę przy bramce Polaka zaliczył Kingsley Coman, który obsłużył go dobrym podaniem w pole karne. W nim Lewandowski był bezlitosny - mocnym uderzeniem lewą nogą pokonał Kevina Trappa.
W 26. minucie mistrzowie Niemiec podwyższyli prowadzenie. Znów za sprawą Lewandowskiego. Tym razem Polak wbił piłkę do bramki głową - w taki sposób wykorzystał dośrodkowanie Joshuy Kimmicha z rzutu rożnego. Dzięki temu ustanowił rekord Polski pod względem liczby goli strzelonych w ligach zagranicznych.
Po przerwie Lewandowski trafił po raz trzeci. W 60. minucie asystę przy jego bramce zanotował Douglas Costa. Niedługo później kapitan reprezentacji Polski opuścił boisko. Zastąpił go Eric Maxim Choupo-Moting.
Gola dla Bayern strzelił też Leroy Sane. Reprezentant Niemiec trafił do bramki w 72. minucie. W doliczonym czasie drugiej połowy wynik na 5:0 ustalił Jamal Musiala.
Lewandowski w tym sezonie strzelił dla Bayernu już dziesięć goli. Wszystkie z tych trafień zanotował w Bundeslidze.
Marcin Karbowski24 Oct 2020 · 15:45