Fenomenalny gol Mateusza Bogusza! Cudowne uderzenie Polaka w Hiszpanii. "Ależ przyfanzolił!" [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 25 wrz 2021 | 16:39
Mateusz Bogusz w sezonie 2021/2022 przebywa na wypożyczeniu w drugoligowej hiszpańskiej Ibizie. W sobotę Polak popisał się przepięknym golem w spotkaniu z Burgos CF.
Już drugi sezon z rzędu utalentowany pomocnik spędza na zapleczu La Liga. Poprzednie rozgrywki w Logrones nie były dla niego do końca udane. Teraz jest dużo lepiej.
W barwach Ibizy Polak zazwyczaj wychodzi w podstawowym składzie. Wcześniej popisał się między innymi dwoma golami w starciu z Malagą.
W sobotę jego zespół mierzył się na własnym boisku Burgos CF. Bogusz także tym razem wystąpił od pierwszej minuty i szybko odwdzięczył się przepięknym trafieniem.
W 15. minucie młodzieżowy reprezentant Polski dał swojemu zespołowi prowadzenie. Przymierzył z dystansu nie do obrony, z kilkudziesięciu metrów nie dając szans bramkarzowi rywali.
- Mateusz Bogusz znów ładuje FENOMENALNEGO gola dla Ibizy? Nowe, nie znałem. Ależ przyfanzolił w meczu z Burgos! - skomentował Jakub Kręcidło z "Canal+ Sport".
Było to trzecie trafienie Polaka w tym sezonie na zapleczu hiszpańskiej La Liga. Ostatecznie Ibiza wygrała 2:0, a Bogusz opuścił boisko w 56. minucie.

Tabela ligowa - Segunda Division

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI