Festiwal czerwonych kartek w meczu Bayernu Monachium! Trzech piłkarzy wyrzuconych w pierwszej połowie! [WIDEO]

Sobotnie spotkanie Bayernu Monachium z Darmstadt z pewnością miało bardzo niecodzienny przebieg. W pierwszej połowie aż trzech piłkarzy ukaranych zostało bezpośrednimi czerwonymi kartkami.
Mistrzowie Niemiec w starciu z beniaminkiem byli zdecydowanymi faworytami. Na samym początku spotkania wydarzenia zupełnie nie ułożyły się jednak po ich myśli.
Już od czwartej minuty podopieczni Thomasa Tuchela musieli sobie bowiem radzić w osłabieniu. Czerwoną kartką ukarany został Joshua Kimmich.
Reprezentant Niemiec najpierw nie trafił w piłkę przed własnym polem karnym, a później powalił na boisko Mehlema. W efekcie wyleciał z boiska na samym początku meczu.
Jak się okazało, Darmstadt wcale nie nacieszyło się grą w przewadze zbyt długo. W 21. minucie po analizie VAR czerwoną kartkę obejrzał także Klaus Gjasula.
Beniaminek pierwszą część spotkania kończył ostatecznie w dziewiątkę. W końcówce pierwszej połowy Matej Maglica faulował przed polem karnym Harry'ego Kane'a i także został wyrzucony z boiska.
W doliczonym czasie gry Bayern był o włos od wyjścia na prowadzenie. Do siatki trafił Leroy Sane, ale po analizie VAR gola anulowano ze względu na spalonego. W efekcie po pierwszej połowie utrzymywał się remis 0:0.
Druga część spotkania okazała się natomiast prawdziwą demolką w wykonaniu mistrzów Niemiec. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:0. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik28 Oct 2023 · 16:31