Festiwal pięknych bramek w Serie A! Trafienie piętą i bomba z dystansu [WIDEO]

Spotkanie Hellasu Verona z AS Romą obfitowało w piękne bramki. Ostatecznie rzymianie przegrali 2:3.
Wynik meczu otworzył Lorenzo Pellegrini. Środkowy pomocnik "Giallorossich" oddał niezwykle efektowny strzał piętą.
Roma objęła prowadzenie, ale później zawodnicy Jose Mourinho oddali inicjatywę rywalom. Gospodarze wykorzystali to, a na listę strzelców wpisali się Antonin Barak i Gianluca Caprari.
Radość Hellasu jednak nie trwała długo, bowiem w 58. minucie bramkę samobójczą zdobył Ivan Ilić.
W 63. minucie Davide Faraoni rzucił wyzwanie Lorenzo Pellegriniemu. Pomocnik oddał niesamowity strzał z dystansu, doprowadzając do wyniku 3:2.
Więcej trafień już w tym spotkaniu nie oglądaliśmy. Roma nieoczekiwanie zanotowała pierwszą porażkę w tym sezonie.
W drugim meczu rozgrywanym o godzinie 18:00 Lazio zremisowało 2:2 z Cagliari. Dla rzymian trafiali Ciro Immobile i Danilo Cataldi. W drużynie podopiecznych Waltera Mazzariego na listę strzelców wpisali się Joao Pedro oraz Keita Balde.
Adam Kłos19 Sep 2021 · 20:02