Filip Bednarek bohaterem Lecha Poznań! Bramkarz "Kolejorza" obronił rzut karny [WIDEO]

Screen Twitter
Filip Bednarek został bohaterem Lecha Poznań! W 36. minucie bramkarz "Kolejorza" obronił rzut karny wykonywany przez zawodnika Austrii Wiedeń.
W swoim drugi meczu fazy grupowej Ligi Konferencji Europy 2022/23 Lech Poznań mógł przejść szybką drogę z nieba do piekła. Gospodarze objęli prowadzenie, ale po chwili ich gra się posypała.
Na gola Mikaela Ishaka bardzo szybko odpowiedziała Austria Wiedeń. Co więcej, w 35. minucie faul w polu karnym popełnił Rebocho, a arbiter bez zawahania wskazał na wapno.
Bohaterem Lecha Poznań został jednak Filip Bednarek. Polski bramkarz stanął na linii strzału Manfreda Fischera i odbił uderzenie.
Mecz trwa. Lech Poznań wygrał z Austrią Wiedeń 4:1 (1:1). Relację z tego spotkania znajdziecie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk15 Sep 2022 · 21:42