NA ŻYWO
Obejrzyj w
Konferencja Lecha Poznań
Subskrybuj
  • Konferencja Lecha przed meczem z Karabachem
  • John van den Brom i Mikael Ishak odpowiadają na pytania dziennikarzy

Fiorentina podjęła decyzję ws. Krzysztofa Piątka. Włosi poinformowali o tym Herthę [NASZ NEWS]

Fiorentina podjęła decyzję ws. Krzysztofa Piątka. Włosi poinformowali o tym Herthę [NASZ NEWS]
Lisa Guglielmi / Press Focus
Autor: Tomasz Włodarczyk 23 cze 2022 | 19:33
Krzysztof Piątek oddala się od transferu do Fiorentiny. Włoski klub nie ma zamiaru płacić 15 milionów euro za reprezentanta Polski, o czym poinformował Herthę Berlin.
Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Fiorentina jest chętna na wykupienie Krzysztofa Piątka z Herthy Berlin, jednak za kwotę mniejszą niż 15 milionów euro, która jest zapisana jako klauzula odstępnego. Kluby negocjowały cenę za napastnika, jednak w tym przypadku nie doszły do porozumienia. “Viola” zaproponowała 8 milionów euro, lecz oferta została odrzucona przez Niemców.
Dalsza część tekstu pod wideo
W efekcie tego Fiorentina zaczęła się rozglądać za nowym napastnikiem. Klub ze Stadio Artemio Franchi prowadzi rozmowy z Realem Madryt ws. wypożyczenia Luki Jovicia. To może oznaczać, że Piątek ostatecznie nie trafi do Florencji, jednak na tę chwilę nic nie zostało jeszcze przesądzone.
Wszystko powinno wyjaśnić się do 30 czerwca. Do tego czasu włodarze włoskiego klubu mają możliwość wykupu 26-letniego piłkarza z Herthy Berlin. Po czym czasie klauzula "przeniesie się" na cały rynek transferowy i wszystkie kluby będą mogły go sprowadzić za ww. kwotę.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
author picture

Tomasz Włodarczyk

Spodobał Ci się tekst tego autora?

Czytaj kolejne
Źródło: własne

Dyskusja 35