FK Jablonec - Dynamo Kijów: Grał Kędziora. Składy, wyniki meczów i bramki

Dynamo zremisowało na wyjeździe, grał Kędziora
Alexander Ishchenko / Shutterstock.com
Dynamo Kijów zremisowało na wyjeździe FK Jablonec 2:2 (2:1) w meczu 2. kolejki grupy K piłkarskiej Ligi Europy.
Trzy gole w tym spotkaniu padły jeszcze w pierwszej połowie. Już w 8. minucie do siatki gospodarzy trafił Viktor Tsygankov, a przy jego trafieniu asystował Mykola Morozyuk.
Siedem minut później Dyanmo powiększyło przewagę za sprawą trafienia Denys Garmash, który skutecznie uderzył tuż zza linii pola karnego.
W 33. minucie do piłki zagranej z rzutu rożnego dopadł David Hovorka i trafił w prawy dolny róg bramki. Gola na wagę remisu w 81. minucie strzelił Michal Travnik, który w sytuacji sam na sam pokonał golkipera rywali.
Mecz w wyjściowej jedenastce Dynamo rozpoczął Tomasz Kędziora, który przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasowym.
W innym meczu tej grupy FK Astana pokonała Stade Rennes FC 2:0 (0:0).
Liderem grupy K jest zespół z Kazachstanu, który ma na koncie trzy punkty. Franucska drużyna z dorobkiem trzech "oczek" plasuje się na trzeciej lokacie, a kolejne pozycję zajmują Dynamo oraz FK Jablonec.