Flamengo jak Manchester United w 1999 roku! Niesamowita końcówka finału Copa Libertadores [WIDEO]

Pressfocus
CR Flamengo pokonało CA River Plate 2:1 (0:1) w finale Copa Libertadores. Bohaterem spotkania został Gabriel Barbosa, który zdobył dwie bramki w samej końcówce starcia.
Początek meczu lepiej ułożył się dla zawodników River Plate. Już w 14. minucie Rafael Borre zapewnił prowadzenie swojej drużynie.
Piłkarze Flamengo próbowali odrobić stratę, ale ich kolejne ataki okazywały się nieskuteczne. Wreszcie nastąpiły końcowe minuty meczu, które wielu kibicom mogły przypomnieć rywalizację Bayernu Monachium i Manchesteru United w finale Ligi Mistrzów w 1999 r.
W 89. minucie bramkę wyrównującą strzelił wspomniany Gabriel Barbosa, który wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości.
W doliczonym czasie gry opanował piłkę, choć pilnowali go dwaj obrońcy, i mocnym strzałem zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.
Obie drużyny kończyły spotkanie w "10". Czerwone kartki przed końcowym gwizdkiem otrzymali Exequiel Palacios z zespołu pokonanych i właśnie Gabriel Barbosa.