Florentino Perez zna decyzję Kyliana Mbappe. Prezes Realu Madryt zdradził wszystko piłkarzom "Królewskich"

Florentino Perez zna decyzję Kyliana Mbappe. Prezes Realu Madryt zdradził wszystko piłkarzom "Królewskich"
Christophe Saidi/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 21 maj 2022 | 09:42
Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym poznamy decyzję Kyliana Mbappe. Guillem Balague, ceniony dziennikarz stacji "CBS" i "BBC", informuje, że Florentino Perez już wie, co postanowił 23-letni napastnik.
Real Madryt od dawna interesuje się gwiazdą PSG. "Królewscy" liczyli na to, że Mbappe po zakończeniu tego sezonu trafi na Santiago Bernabeu po tym, jak wygaśnie jego umowa z paryżanami. Tymczasem mistrzowie Francji próbowali przekonać snajpera do przedłużenia kontraktu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zarówno Real, jak i PSG złożyły Kylianowi satysfakcjonujące oferty. Matka piłkarza przyznała wczoraj, że obie drużyny doszły do porozumienia z Mbappe i niedługo podejmie on decyzję, gdzie zamierza kontynuować karierę.
- Właśnie dowiedziałem się, że Florentino Perez powiedział piłkarzom w szatni, że Mbappe nie przyjdzie. Poczekajmy, aby usłyszeć, co sam Mbappe ma do powiedzenia, zanim cokolwiek potwierdzimy - ujawnił Guillem Balague.
Francuskie media informowały, że w ten weekend Mbappe ma zdradzić, który klub wybrał. Jutro PSG rozegra ostatni mecz w tym sezonie.
W bieżących rozgrywkach 23-latek wystąpił w 45 spotkaniach. Zanotował w nich 36 bramek i 26 asyst.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Guillem Balague