Florida Cup: Kolejna porażka Legii Warszawa

asinfo
Legia Warszawa dziś w nocy rozegrała drugi mecz turnieju Florida Cup. Poniosła kolejną porażkę.
Tydzień temu legioniści zmierzyli się z SC Barceloną. Przegrali 2:3, a ich gra nie wyglądała najlepiej. Tym razem mistrzowie Polski starli się z zawodnikami Atletico National, czyli najbardziej utytułowaną ekipą w Kolumbii. Styl gry Legii nie zmienił się zbytnio przez tych kilka dni. Dość powiedzieć, że dwa pierwsze celne strzały rywali zakończyły się bramkami.
Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 36. minucie. Wówczas po niecelnym podaniu Macieja Dąbrowskiego dobrą okazję wykorzystał Ramirez, który płaskim strzałem pokonał Radosława Cierzniaka. Zaledwie sześć minut później zespół z Kolumbii zdołał podwyższyć prowadzenie. W 42. minucie Ramirez przeprowadził indywidualną akcję prawą stroną i strzałem po ziemi umieścił futbolówkę w siatce.
W polskiej drużynie wyróżniał się Michał Kucharczyk, ale miał on problemy ze skutecznością. Podopieczni Romeo Jozaka turniej Florida Cup ostatecznie zakończyli na siódmej pozycji w tabeli.