Francja wygrała na wyjeździe z Albanią w el. ME. Popis Griezmanna [WIDEO]

fff.fr
Albania uległa przed własną publicznością Francji 0:2 (0:2) w niedzielnym meczu 10. kolejki grupy H eliminacji Euro 2020.
Na Air Albania Stadium w Tiranie prowadzenie aktualnym mistrzom świata dał już po ośmiu minutach Corentin Tolisso. Niespełna kwadrans przed przerwą podwyższył płaskim strzałem z pola karnego Antoine Griezmann, który asystował również przy pierwszym trafieniu.
"Les Bleus" utrzymali korzystny wynik i po ósmym zwycięstwie w tych eliminacjach zakończyli zmagania na pierwszej pozycji w grupie H.
Podopieczni Didiera Deschampsa zgromadzili dwa punkty więcej od Turcji, która na finiszu eliminacji pokonała na wyjeździe Andorę. Trzecią lokatę zajęła ostatecznie Islandia. Ekipa z Kraju Gejzerów wygrała na zakończenie eliminacji w Mołdawii.