Frankowski z kolejnym golem Ligue 1! Bezcenne trafienie Polaka dla Lens [WIDEO, AKTUALIZACJA]

Przemysław Frankowski strzelił kolejnego gola w Ligue 1. Reprezentant Polski trafił do siatki w meczu Lens z Reims. Jego drużyna wygrała 2:1.
Drużyna Frankowskiego, a także siedzących na ławce Adama Buksy i Łukasza Poręby, przystępowała do gry jako wicelider tabeli. Spotkanie rozpoczęło się dla niej źle: już w 19. minucie z boiska wyleciał Kevin Danso, a chwilę później prowadzenie gościom dał Folarin Balogun.
Wyrównującego gola dla Lens strzelił Frankowski. Polak w końcówce pierwszej połowy pewnie wykorzystał rzut karny.
Dla Frankowskiego był to piąty gol w tym sezonie Ligue 1. W tym sezonie francuskiej ekstraklasy zaliczył 35 występów.
Lens ostatecznie wygrało. W 55. minucie gola dla gospodarzy na wagę trzech punktów strzelił Fofana.
Frankowski zakończył mecz z żółtą kartką. Pozostali Polacy nie pojawili się na boisku.
Dla Lens zwycięstwo jest bezcenne. Dzięki niemu jest bliżej zapewnienia sobie wicemistrzostwa Francji. Ma już pięć punktów przewagi nad trzecią w tabeli Marsylią. Olympique swój mecz rozegra w niedzielę.
Marcin Karbowski12 May 2023 · 21:51