Fred bohaterem Manchesteru United! Skromne zwycięstwo w debiucie Ralfa Rangnicka [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 5 gru 2021 | 16:54
Manchester United wygrał 1:0 z Crystal Palace. Bohaterem spotkania został Fred.
Dziś na ławce trenerskiej "Czerwonych Diabłów" zadebiutował Ralf Rangnick. Niemiec nie przeprowadził wielkiej rewolucji w składzie, wystawiając tę samą jedenastkę, która grała w ostatnim meczu.
W pierwszej połowie Manchester przeważał, jednak nie potrafił stworzyć sobie dogodnych sytuacji. Strzały Bruno Fernandesa czy Diogo Dalota były niecelne. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Gra toczyła się jednak głównie pod bramką Crystal Palace.
Na początku drugiej połowy aktywni byli Marcus Rashford i Jadon Sancho, ale wciąż brakowało klarownych okazji do zdobycia bramki. Impas United w 78. minucie przerwał Fred. Brazylijczyk oddał kapitalny strzał sprzed pola karnego.
Manchester dowiózł jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka. Zwycięstwo pozwoliło United awansować na szóste miejsce w tabeli.
1 - 0
05 gru 2021 | 15:00 (zakończony)

Przebieg meczu

62'
(J. Sancho)
66'
(C. Benteke)
77'
Fred
83'
(J. Ayew)
86'
D. van de Beek
90'
1'

0
W drugim meczu Premier League rozgrywanym od godziny 15:00 Tottenham wygrał 3:0 z Norwich. Pięknym strzałem w tym spotkaniu popisał się Lucas Moura. Poza nim do siatki trafiali Davinson Sanchez i Heung-min Son.
3 - 0

17'
S. Reguilon
23'
(S. Reguilon)
66'
D. Sanchez
69'
J. Sargent
(A. Idah)
72'

4
Mateusz Klich rozpoczął dzisiejsze spotkanie na ławce rezerwowych. Jego Leeds zremisowało 2:2 z Brentford.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 21

5 gru 2021 16:55
0
Tyle sie ostatnio nawyzywałem Freda to oczywiście musiał zagrać dziś dobry mecz i jeszcze strzelić piękną ważną bramkę. Żeby on regularnie tak wyglądał a nie raz na jakiś czas to byłoby pięknie. Ogólnie dobrze to wyglądało ze strony United, kontrola meczu choć sytuacji dobrych mało, ale przynajmniej Crystal Palace też nic dobrego nie mogło pokazać.
5 gru 2021 17:00
0
No i ogólnie bezbłędna gra w defensywie United.Maguaier zaliczył chyba z 7 albo 8 udanych interwencji.
5 gru 2021 19:03
0
Nie tylko Ciebie Fred wkurzał. Natomiast dziś możemy mu tylko pogratulować i mieć nadzieję że to początek jego dobrej gry.
5 gru 2021 16:56
0
Fred... strzelił...z dystansu...słabszą nogą... normalnie 8 cud świata ;)
5 gru 2021 16:58
0
Pieknie pierdolnal Fred. Brawo dla Man Utd za zwyciestwo.
0
Fred zrobił robotę.
0
Rangnick pierwszym niemieckim trenerem, który wygrywa w debiucie w Premier League. Dużo w tym szczęścia, bo przez 75min, mimo przewagi, Man Utd nie wypracował żadnej 100% sytuacji, a taką właśnie w 75min zmarnowało Crystal, nie trafiając z 2 metrów w bramkę. I zamiast 0-1, po 3 minutach było 1-0. No i co by nie mówić, odrobiony 1pkt straty do lidera po tej kolejce :D
5 gru 2021 17:13
0
Fred, gdy odszedł Ole wrócił do formy.
0
Pierwsza polowa ciekawa. Szybki futbol przypomnial mi sie man utd jeszcze za czasów gdy gral Peter Schmeichel
5 gru 2021 17:16
0
Crystal Palace nic nie pokazała cały mecz murarka w 11 pod polem karnym i liczenie że wyjdzie jakąś jedna kontra albo stały fragment z której strzelą bramkę.Zresztą identycznie grało United z Chelsea autobus pod własną bramką jedna akcja i gol.
5 gru 2021 18:33
0
Bramka jak bramka. Natomiast Ronaldo strasznie irytował. Nie dość, że spacerował, to obrońcy nakryli go czapą, a przy rożnym krył na radar i CP mogło strzelić na 1-0. Mam nadzieję, że Rangnick sprowadzi chłopa na ziemię.
5 gru 2021 17:30