Fred bohaterem Manchesteru United! Skromne zwycięstwo w debiucie Ralfa Rangnicka [WIDEO]

Manchester United wygrał 1:0 z Crystal Palace. Bohaterem spotkania został Fred.
Dziś na ławce trenerskiej "Czerwonych Diabłów" zadebiutował Ralf Rangnick. Niemiec nie przeprowadził wielkiej rewolucji w składzie, wystawiając tę samą jedenastkę, która grała w ostatnim meczu.
W pierwszej połowie Manchester przeważał, jednak nie potrafił stworzyć sobie dogodnych sytuacji. Strzały Bruno Fernandesa czy Diogo Dalota były niecelne. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Gra toczyła się jednak głównie pod bramką Crystal Palace.
Na początku drugiej połowy aktywni byli Marcus Rashford i Jadon Sancho, ale wciąż brakowało klarownych okazji do zdobycia bramki. Impas United w 78. minucie przerwał Fred. Brazylijczyk oddał kapitalny strzał sprzed pola karnego.
Manchester dowiózł jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka. Zwycięstwo pozwoliło United awansować na szóste miejsce w tabeli.
W drugim meczu Premier League rozgrywanym od godziny 15:00 Tottenham wygrał 3:0 z Norwich. Pięknym strzałem w tym spotkaniu popisał się Lucas Moura. Poza nim do siatki trafiali Davinson Sanchez i Heung-min Son.
Mateusz Klich rozpoczął dzisiejsze spotkanie na ławce rezerwowych. Jego Leeds zremisowało 2:2 z Brentford.
Adam Kłos05 Dec 2021 · 16:54