Wiemy, gdzie oglądać mecz Freiburg - Bayern w TV i online. Transmisja za darmo

Transmisja meczu Freiburg - Bayern. Lewandowski i spółka kontynuują walkę o mistrzostwo Niemiec
daykung / shutterstock.com
Podpowiadamy, gdzie obejrzeć mecz Freiburg - Bayern w telewizji i Internecie (za darmo!). Czy Bayern zachował formę po przerwie reprezentacyjnej? Czy Lewandowski wpakuje kolejną bramkę? Tego wszystkiego dowiemy się już dziś o 15:30.
Mecz Freiburg - Bayern zostanie wyemitowany na antenie Eleven Sports 2. Dostęp do kanałów Eleven Sports można wykupić u swojego operatora telewizji lub w Internecie, np. na oficjalnym serwisie Eleven Sports. Koszt to ok. 15zł miesięcznie. Jest też zupełnie darmowa alternatywa, o czym piszemy poniżej.

Transmisja meczu Freiburg - Bayern w Internecie, bez opłat!

To spotkanie można obejrzeć również na stronach dwóch firm oferujących zakłady sportowe online. Dostęp do tych streamów jest bezpłatny. Na STS TV wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto, na Fortuna TV natomiast trzeba posiadać na nim przynajmniej 1 zł.
  • Freiburg - Bayern na STS TV - kliknij TUTAJ
  • Freiburg - Bayern na Fortuna TV - kliknij TUTAJ

Specjalna promocja STS dla czytelników Meczyki.pl

Wraz z firmą STS przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla użytkowników portalu Meczyki.pl. Każdy, kto kliknie w powyższy link STS TV i zarejestruje nowe konto, otrzyma darmowy zakład o wartości 29 zł. Aby skorzystać z oferty, wystarczy wpisać kod "1000plus29pln" w polu "kod bonusowy" podczas rejestracji. Darmowy zakład powinien pojawić się na koncie maksymalnie w ciągu godziny bez konieczności wpłacania własnych środków.

Trudne wyzwanie dla mistrza Niemiec

Freiburg u siebie jest bardzo groźnym rywalem i na pewno nie będzie to łatwy mecz dla gości. Bayern Monachium na pewno będzie faworytem, ale nie wiadomo jak prezentuje się forma podopiecznych Niko Kovaca po przerwie reprezentacyjnej. Typujemy, że w tym spotkaniu obie drużyny strzelą przynajmniej po jednym golu. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.9.
Łukasz Karyniewski30 Mar 2019 · 11:35