Frenkie de Jong grzmi po wpadce FC Barcelony. "To niedopuszczalne, nie do przyjęcia"

Luca Rossini / IPA / SIPA / Pressfocus
Autor: Adam Kłos 6 lis 2021 | 18:48
FC Barcelona w niesamowitych okolicznościach zgubiła punkty w starciu z Celtą Vigo. Po końcowym gwizdku Frenkie de Jong nie krył złości.
"Duma Katalonii" do przerwy prowadziła 3:0. Wydawało się, że nic nie może jej odebrać zwycięstwo w spotkaniu na Estadio Balaidos.
W drugiej połowie Katalończycy już nie istnieli na boisku. Celta przeprowadzała kolejne ataki i w doliczonym czasie gry dopięła swego, doprowadzając do remisu.
- W drugiej połowie zapomnieliśmy grać. Brakuje nam tożsamości. Ciężko to zaakceptować. Jeśli chcesz zdobyć mistrzostwo, musisz wygrywać takie mecze - stwierdził Frenkie de Jong w pomeczowym wywiadzie.
- Nie ma żadnego usprawiedliwienia. Kiedy do przerwy prowadzisz 3:0 i na koniec remisujesz, to jest nie do przyjęcia. niedopuszczalne - kontynuował holenderski pomocnik.
Barcelona zajmuje obecnie dopiero 9. miejsce w lidze. Nadzieją na poprawę może być przybycie do klubu Xaviego Hernandeza, który dziś przyleciał do Barcelony, gdzie w poniedziałek podpisze kontrakt na Camp Nou.
- Myślę, że mamy odpowiednie umiejętności, ale musimy się poprawić. Teraz jedziemy na zgrupowania, a potem zaczynamy pracę z nowym trenerem - podsumował Frenkie.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 9

6 lis 18:55
0
,,jesli chcesz zdobyc mistrzostwo musisz wygrywac takie mecze,, serio oni jeszcze mysla o mistrzostwie w tym roku?
6 lis 22:03
0
Mimo ogromnych problemów na każdym szczeblu, to wciąż piłkarze o wielkich umiejętnościach, grający w wielkim klubie. Mają obowiązek myśleć o najwyższych celach, co sezon, nie mogą się poddawać. My ich ciągle krytykujemy w internecie, ale zapominamy, że to też ludzie. Ja w wypowiedzi De Jonga widzę jakąś iskierkę nadziei, bo nie pierdolił, że muszą wyciągnąć wnioski, tylko bardzo krytycznie się odniósł do występu. Oceniać będziemy na koniec sezonu, zaraz przyjdzie Xavi i zobaczymy co wymyśli, a może innym klubom też się słabe okresy trafią. W piłce nigdy nic nie wiadomo, zawsze trzeba wierzyć, choćby nie wiem w jak głębokiej dupie się było ;)