Szaleństwo w lidze hiszpańskiej! FC Barcelona prowadziła trzema golami i straciła punkty [WIDEO]

Szaleństwo w lidze hiszpańskiej! Barcelona prowadziła trzema golami i straciła punkty [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 6 lis 2021 | 18:12
Celta Vigo dokonała niemożliwego. Zespół z Estadio Balaidos do przerwy przegrywał z Barceloną 0:3, ale ostatecznie doprowadził do remisu i zdobył jeden punkt.
Celta już po kilkudziesięciu sekundach mogła objąć prowadzenie. W 2. minucie Iago Aspas urwał się obrońcom, ale oddał strzał w boczną siatkę.
Zespół z Vigo nie wykorzystał swojej okazji, za to dokonała tego Barcelona. W 5. minucie Ansu Fati oddał kapitalny strzał i zdobył swoją czwartą bramkę w tym sezonie.
Po kilkunastu minutach na Balaidos było 2:0. Sergio Busquets, ku zaskoczeniu wszystkich włącznie z trenerem Sergim Barjuanem, zdecydował się na strzał z dystansu. Defensywny pomocnik rzadko trafia do siatki, jednak tym razem perfekcyjnie posłał piłkę w róg bramki Celty.
Trzecią bramkę dla Katalończyków zdobył Memphis Depay. Holender wykorzystał centrę z lewego skrzydła i głową skierował piłkę do bramki.
Do przerwy Barcelona prowadziła 3:0, jednak negatywną informacją dla kibiców "Dumy Katalonii" były problemy zdrowotne Ansu Fatiego. 18-latek po jednym ze sprintów złapał się za kolano, upadł na murawę i z grymasem bólu poprosił o zmianę. W jego miejsce na murawie pojawił się Alejandro Balde.
W 51. minucie Iago Aspas trafił do siatki. Wcześniej niepewną interwencję zanotował Marc-Andre ter Stegen. W 68. minucie piłka znów wpadła do bramki Barcelony. Gol Nolito nie został jednak uznany ze względu na zagranie ręką Hiszpana.
Na kwadrans przed końcem Nolito dopiął swego. Tym razem pokonał ter Stegena uderzeniem głową.
Gdy wydawało się, że Barcelona jednak dowiezie jednobramkowe prowadzenie do końca, w doliczonym czasie gry Iago Aspas oddał kapitalny strzał z dystansu na wagę jednego punktu.
Celta zremisowała 3:3 i awansowała na 14. miejsce w La Liga. "Barca" jest dopiero dziewiąta w tabeli.
3 - 3
06 lis 2021 | 16:15 (zakończony)

Przebieg meczu

29'
E. Garcia
46'
R. Araujo
(E. Garcia)
Á. Balde
50'
anulowano
59'
(N. Gonzalez)
69'
anulowano
70'
Nestor Alejandro Araujo Razo
(Jeison Fabian Murillo Ceron)
74'
Nolito
80'
A. Ezzalzouli
(Gavi)
90'
3'
M. ter Stegen
90'
5'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
Hahaha brawo Celta, tak się gra do końca!
7 lis 11:48
0
Barca miała farta, że 2 bramki Celty nie zostały uznane [spalony i przyjęcie ręką]. Celta 53% posiadania, 17 strzałów. Powinni grać z taką pasją jak w drugiej połowie od pierwszej minuty, to by ich na lajcie pyknęli. Byli lepsi, tylko z początku grali trochę za bardzo bojaźliwie. Ja założyli pressing w drugiej połowie, to bareczka się pogubiła. 3:0 niebezpieczny wynik. Już wszyscy wiedzą, że można im urwać punkty.
6 lis 18:14
0
Barka bez Fatiego jak widac nie istnieje. Wielki talent, ale kolejna szklanka.
6 lis 18:14
0
W drugiej połowie to Celta ich gwałciła i gwałciła. Pięknie!
6 lis 18:16
0
No ale w pierwszej Barca ich gwałciła :D
6 lis 18:21
0
Nie, Celta miała świetne okazje również w 1 połowie tylko nie wchodziło, a Barca co strzeliła na bramkę to gol. W drugiej połowie to była kurwa jazda. Barca tylko ze strzałem w poprzeczkę i nie potrafiła nawet wykorzystać sytuacji jak szła z kontrą mając przewagę piłkarzy - jak dzieci we mgle.
6 lis 19:46
0
Podsumujmy:
Barca NIE gwałciła Celty w pierwszej połowie, bo ta miała swoje okazje i po prostu nie wchodziło.
Celta gwałciła Barcelonę w drugiej połowie, mimo że ta również miała swoje okazje (tak wynika z twojego komentarza), ale zwyczajnie nie wchodziło.

- Celta mnóstwo sytuacji, które zostały zamienione na gole
- Barca 1 poprzeczka, a jak wychodzili z kontrą to się potykali o własne nogi zamiast rozegrać to tak by oddać dobry strzał.

Widzisz różnicę między połowami? Z matim byś się dogadał. Ten sam gówniany poziom rozumowania.
nara
6 lis 21:17
0
Gdyby Barca wszystkie sytuacje zmieniła na gola to równie dobrze mogłoby być i 5 czy 6:0. Ale widzę definicja "dogodnych sytuacji" zmienia się w zależności od tego, kto te sytuacje kreuje.
I to, mój drogi madrycki przyjacielu, podsumowuje idealnie twoje eksperckie wywody na tej stronie. Słomy wystającej z butów też nie zapomniałeś pokazać.

Ponownie: xkurwaD w ciebie i twoją logikę
6 lis 22:24
0
"Gdyby" i możesz wypierdalać.
6 lis 22:53
0
"Celta miała świetne okazje również w 1 połowie tylko nie wchodziło"

Ten fragment w sumie też można podciągnąć pod "gdyabnie", więc czyń swoją powinność 😉
6 lis 23:37
0
Czyli dalej nie rozumiesz, że Celta tworzyła sytuacje w obydwu połowach, ale skuteczność przyszła dopiero w 2, natomiast Barca zagrała świetnie pierwszą połowę, a w drugiej nie stwarzała żadnych sytuacji po za tą poprzeczką FdJ. Opuść w podskokach ten portal bo chociaż poziom tu jest bardzo niski to i tak za wysokie progi dla ciebie.
7 lis 01:04
0
Kurwa debil z cb i tyle
7 lis 02:28
0
Jak już wcześniej napisałem, definicja "dogodnych okazji" zmienia się w zależności od tego, kto te okazje kreuje. Powtarzasz się.

Poziom tego portalu jest niski? Czyżby miało to coś wspólnego z tym, że będąc tu zarejestrowanym krócej ode mnie, najebałeś ponad 5 razy więcej komentarzy?

xD po raz trzeci, nawet Lewy by się takiego hat-tricka nie powstydził.
7 lis 18:05
0
Akurat wystarczy twój 1 na 5 moich komentarzy by zjebać poziom.
Tu nawet jakby poziom sięgał dna to ty byś o to dno stukał od dołu.
Jak widać problemy z rozumieniem czytanego tekstu masz takie same jak na początku zakładania konta. Jesteś ewenementem! W wieku 10 lat miałeś taki sam poziom rozumianego tekstu jak teraz.

W sumie to mi cię trochę szkoda. Barca dostaje baty albo frajersko traci punkty w praktycznie wygranym meczu. Zaraz po weekendzie odetną ci internet (całe szczęście dla ludzi przebywających tutaj)
Nie martw się przyjdzie Xavi może ogarnie chłopaków.
21 lis 03:56
0
Ciężko zrozumieć takie bezmózgie pierdolenie, niezależnie od wieku. Popracuj nad przekazem może.

Swoją drogą, już po meczu Barcelony, a Ty dalej bez komentarza na jego temat? Uważaj, bo ci średnia komentarzy spadnie i zawyżysz poziom ;-)
21 lis 16:50
0
Dobrze mówiłem, że odcinają ci internet i musisz pisać komentarze po nocach xD
Obejrzałem pierwszą połowę derbów Barcelony i poziom był tak żenujący jak twoje wypowiedzi.
Nie udzielaj się już bo nie nadążam pisać komentarzy utrzymujących poziom, który zaniżasz z każdą wypowiedzią.
21 lis 17:07
0
Mój biały przyjacielu, ja wiem, że w Twoim świecie logowanie się na meczyki więcej niż raz na dobę i wrzucanie pseudo-obiektywnych komentarzy "na poziomie", to już jest trwający wiele lat standard, ale nie mierz wszystkich swoją miarką.
Wyloguj się do życia czasem. Naprawdę warto.
21 lis 17:29
0
Mistrzu lubię śledzić piłkę nożną i ją komentować. Czy to znaczy, że nie mam życia? Nie. Robię to co lubię. Jeżeli również robisz to co lubisz to się z tego powodu cieszę. Szkoda, że wszędzie gdzie się napisze o Barcelonie inaczej niż ty myślisz bierzesz za atak na Dumę Katalonii.
Tak cenisz sobie swój czas, a się przypierdalasz do każdej rzeczy, która jest negatywnie napisana odnośnie Barcy. Nara.