Furia Daniiła Miedwiediewa w półfinale Australian Open. "Czy ty jesteś głupi? Jak możesz być tak zły?" [WIDEO]

Screen z TV
Autor: Maciej Pietrasik 28 sty 2022 | 11:44
Daniił Miedwiediew w półfinale Australian Open mierzy się ze Stefanosem Tsitsipasem. W trakcie drugiego seta Rosjanin wściekł się na sędziego, który nie reagował na podpowiedzi otrzymywane przez Greka od jego ojca.
W turniejach wielkoszlemowych tzw. coaching, czyli podpowiadanie przez trenerów swoim podopiecznym w trakcie meczu, jest surowo zabroniony. Pierwsze takie przewinienie karane jest upomnieniem, a kolejne odebraniem punktu lub nawet gema.
W półfinale tegorocznego Australian Open rozstawiony z numerem dwa Daniił Miedwiediew mierzy się z turniejową "czwórką", Stefanosem Tsitsipasem. Pojedynek od samego początku był bardzo zacięty.
W pierwszej partii minimalnie zwyciężył Rosjanin, wygrywając po tiebreaku. W drugiej odsłonie to Grek okazał się lepszy o jedno przełamanie. Gdy Miedwiediew stracił podanie przy stanie 4:4, w przerwie miał ogromne pretensje do arbitra.
Zarzucał mu, że ten nie reaguje na podpowiedzi, jakie Tsitsipas otrzymuje od swojego ojca i trenera, Apostolosa. Rosjanin nie krył wściekłości i nie szczędził sędziemu ostrych słów.
- Czy jego ojciec może mówić do niego przy każdym punkcie? Czy ty jesteś głupi? Jego ojciec mówi do niego przy każdym punkcie! Czy możesz odpowiedzieć na moje pytanie? - krzyczał Miedwiediew.
- O mój Boże, jaki ty jesteś zły! Jak można być tak złym w półfinale Wielkiego Szlema? Patrz na mnie! Mówię do ciebie. Powinieneś dać mu ostrzeżenie za coaching, jego ojciec mówi do niego przy każdym punkcie - dodał.
Ostatecznie Tsitsipas rzeczywiście otrzymał ostrzeżenie za coaching, ale dopiero w czwartym secie. Cały mecz został wygrany 3-1 przez Miedwiediewa. W niedzielnym finale Rosjanin zmierzy się z Rafaelem Nadalem.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI