W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Gangsterzy mają wpływy w Wiśle Kraków? Mocny materiał Superwizjera TVN. Według klubu zarzuty są "kłamliwe"

Ekstraklasa: Dokładny terminarz piątej kolejki
Źródło zdjęcia: Piotr Drabik, wikipedia

Superwizjer TVN24 wyemitował materiał o związkach Wisły Kraków z gangsterami. Wynika z niego, że w klubie pracowała m.in. osoba skazana za zabójstwo.

Zdaniem Szymona Jadczaka, autora reportażu, jest przynajmniej jedenaście dowodów świadczących o związkach kierownictwa Wisły z gangsterami. Marzena Sarapata i Damian Dukat, odpowiednio prezes i były wiceprezes klubu, mieli wejść do zarządu jako delegaci sekcji Trenuj Sporty Walki, która - według Jadczaka - jest powiązana z gangiem Sharksów. Dukat miał też być współorganizatorem ostrzelania stadionu Wisły racami podczas protestu jej fanatyków.

Z materiału wynikają także inne powiązania. W Wiśle pracowały osoby skazane prawomocnymi wyrokami za zabójstwo oraz rozboje. Niektóre miały też wyroki za udział w stadionowych zadymach. Klub zdecydował się też na udzielenie wsparcia Kamilowi D., pseudonim "Dudek". Piłkarze przed meczem z Cracovią wyszli na boisko w koszulkach z napisem "Dudek, wracaj do zdrowia". Okazało się, że mężczyzna stracił je w wyniku gangsterskich porachunków, w których został postrzelony.

Wisła w oficjalnym oświadczeniu nazywa zarzuty "kłamliwymi i bezpodstawnymi".

- Połączenie informacji na temat działalności grup przestępczych z materiałami filmowymi z meczów, w tym z konferencji prasowej Zarządu Wisły Kraków SA jest obliczone na zbulwersowanie widzów i podważa zaufanie do władz TS Wisła Kraków oraz Wisły Kraków SA. Ma za zadanie utrudnić naszą działalność. Tymczasem nie ulega żadnym wątpliwościom, że wszystkie zmiany organizacyjne i personalne, jakie miały miejsce w ostatnich latach w Towarzystwie Sportowym Wisła Kraków czy spółce Wisła Kraków SA odbywały się w zgodzie z obowiązującymi zapisami statutów TS Wisła Kraków oraz Wisła Kraków SA, a także przepisami prawa. Miały jedne cel - zapewnić nieprzerwaną działalność klubu. Wisła Kraków jest dzisiaj jedynym klubem piłkarskim będącym własnością Towarzystwa Sportowego - napisano w komunikacie.

Klub zapowiedział, że materiał Superwizjera będzie poddany szczegółowej analizie przez prawników. Sprawa może zatem zakończyć się w sądzie.

 

Źródło: TVN24
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

29
16 wrz 2018 | 13:35
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zobaczcie jak minusują tych co mówią prawdę o TVN!!!! :-)))))
Ciołki nawet nie zrozumieliście że wywody na temat TVN są po to aby ujawnić wasze działanie i pokazać na waszym przykładzie jak działa TVN propaganda oraz to, że na forach pracują ludzie za szmal żeby Polakom robić wodę z mózgu!! :-)))) Zatrudniają idiotów w tym TVN!! :-)))) Jaki mielibyście interes w tym żeby bronić jakiejś żydowskiej stacji której właścicielem jest jakiś amerykański żyd? Jesteście jego rodziną? :-)))))) Rozumiem płacą wam.
No chyba że jesteście szkolnym przykładem prania mózgu i robicie to za darmo!! :-))))
Bronicie interesów jakiegoś magnata który może forsą wycierać du...i któremu dano zadanie atakowania Polski podczas kiedy wy co możecie??
Są tylko dwie możliwości które nakładają potrzebę bronienia jakieś stacji telewizyjnej. 1. praca dla tych ludzi. 2. choroba psychiczna powstała na skutek manipulacji umysłem. TVN wyjątkowo zażarcie walcząca z Polską i Polakami którzy czują się wspólnotą narodową i walczą o prawdziwą wolność i swój dobrobyt.. Dlatego ta stacja zasługuje na totalne napiętnowanie, i rezygnację z oglądania wszelkich audycji a jeżeli już to ze świadomością że ma się własnie prany mózg. Oni nawet w takim niewinnym mam talent przemycają treści podważające wiarygodność ludzi stojących po stronie narodowego współistnienia. TVP zapewne ucieka się do podobnych metod działania. Ale dopóki jest to skierowane na Polską rację stanu i pilnowanie Polskich interesów łącznie z interesami obywateli zamieszkujących Polskę to mam to głęboko w dupie. Bo naiwne było by tego nie robić podczas kiedy inni wręcz tego nadużywają żeby móc zniszczyć Polskę i zniewolić Polaków.
Jest jeszcze opcja gejowsko lesbijska której wmówiona że w Polsce dbającej o swoje narodowe interesy nie będą mogli żyć, co jest wierutną brednią. Tak jak wmawiano Polakom rasizm. Nawet jeden głupek z Gazety Wybiórczej Szechtera przemalował gębę na czarno i udawał ciemnoskórego na marszu Niepodległości żeby udowodnić rasizm i faszyzm Polakom!!! Ale głąb nie spotkał się z zainteresowaniem!!! :-)))) Szkoda że go do psychiatryka nie wzięli. No ale jak??? W TVN zaraz by był cały szereg reportaży o Polskim rasizmie który ujawnił bohater z Wybiórczej!!! :-)))))) To samo dotyczy antysemityzmu w Polsce. temat poruszany na świecie. W Niemczech żyd do swojej świątyni bez obstawy policji nie pójdzie. W Krakowie gdzie jest podobno straszny antysemityzm bo kibole piszą na murach jechać z żydami (dotyczy to Cracovii do której przylgnęło że jest żydowska nie wiedzieć dlaczego :-)) Żydzi z pejsami w swoich strojach świątecznych w czas szabatu spacerują w nocy!! po okolicy gdzie mają swoje domy modlitewne i nie słyszałem o zadnym przypadku nawet słownej zaczepki. Była jedna sytuacja w Krakowie anty semicka. Pobiło się dwóch gości jeden z Krakowa drugi ze stanów. Wezwano policję która interweniowała jak w każdym przypadku.. Okazało się że jeden z nich został pobity przez policję a nie tego drugiego. Okazało się ze ten który oskarżał policję o pobicie jest synem rabina i mieszka w stanach a drugi to żyd z Polski który milczał na temat bójki. Taki to antysemityzm że żydzi się biją a oskarżana jest Polska policja która w porównaniu do policji z Austrii czy Niemiec jest jak misio pysio i przytulanka. Tam się nie pierd... Tylko glebują jak ktoś tylko próbuje zrobić coś innego niż mu każą. Kajdanki i na komisariat. Widziałem Polską policję w akcji wyglądali jak grupa terapeutyczna która przyszła porozmawiać.
16 wrz 2018 | 13:14
+12
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
W kazdym klubie sa gangi. To sa firmy pralnie pieniedzy. Ludzie gdzie wy zyjecie.
16 wrz 2018 | 15:36
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
sezon temu w Seria A przed jego startem z Juve odszedł jeden z prezesów, który prał brudną kasę gangsterów poprzez klub l) i co? nic. cisza; D
16 wrz 2018 | 12:51
-8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
TVN = 0 wiarygodności. Uważajcie oglądając tą telewizję bo mam 100% przekonanie że piorą mózgi wpływając różnymi sposobami na podświadomość. Chyba to nie tajemnica że namiętnie oglądający tą stację komentując wydarzenia polityczne są wyjątkowo agresywnie nastawieni, do tego nie mówią nic co wypływało by z ich własnych refleksji tylko powtarzają tą samo formułkę!!! Nie wierzycie to sprawdźcie! Jakby ktoś ich uczył na pamięć co maja mówić! A przecież niby nikt tego nie robi otwarcie. Aż ciarki przechodzą kiedy słyszysz że ktoś ma jakiś pogląd na politykę i formułuje to zdaniem które słysz od innej osoby nie mającej żadnego związku z poprzednią. Kur....jakieś zombi!!!! I ta nieprawdopodobnie bezrefleksyjna wiara w to co mówią! Ja rozumiem że można mieć jakiś pogląd nawet kontrowersyjny ale jeżeli się cytuje jakiś pogląd wierzy się w niego w 100% a jednocześnie nie potrafi w najmniejszym stopniu tego uzasadnić to co to oznacza? Tak działa wypraniei mózgu z działaniem na podświadomość!
Tak mocno pracowali że jeden zwolennik PO zabił jednego człowieka z PiS a drugiego ranił. Zrobili z niego psychicznego. Czy on był zawsze chory? Bo jak pamiętam mówiono on nim że normalnie pracował i był normalny. Idę o zakład ze bardzo był zaangażowany w oglądanie TVN. Była taka akcja TVN i nie tylko bo TVP pod rządami Tuska było sprzężone z TVN. Akcja mająca na celu wmówić Polakom że PiS jest partią agresywną, złą, wręcz mroczną. Po tej akcji stałą się ta tragedia. Nie było przypadku żeby zwolennik PiS kogoś zaatakował, to tak na marginesie. Nie dajcie się wrobić manipulatorom w bycie zwolennikiem partii!

Bądźcie zwolennikiem własnego kraju. Jeżeli jakaś partia przejawia ideę ochrony Polaków i Polski w znaczeniu narodowym i udowadnia to swoim działaniem to jest to właściwa partia którą należy wybierać na swojego przedstawiciela. Nie łudźcie się ze obcy będą kochać Polskę i Polaków i dadzą wszystkim dobre życie pod nazwą Europejskość. Jeżeli już to będzie to eurpejsatość z sierpem i młotem w godle a nad wszystkim będzie czuwał ich bóg czyli pieniądz! Druga opcja która walczy o swoje koryto to Rosja i Niemcy. Jak lubicie być pucybutami dla Niemców bo tak Polaków traktują czy chcecie wrócić do komuny bis ale w gorszym wydaniu bo trzyma tak samo ale już nic nie daje za darmo, to PO jest ich przybudówką. Zresztą PO czy Nowowyczesana to partie które reprezentują interesy różnych grup oprócz interesów Polski i Polaków. Każdy znajdzie w partiach działających w Polsce coś dla siebie i patrioci czujący więź narodową i zdrajcy bez własnej historii, honoru, osobowości takie produkty podobne do chipsów. Czym się mają przejmować? Zeżrą ich to potem wysrają.

Wolność polega na możliwości wyboru, a ma się ją wtenczas kiedy umysł jest niezależny wolny od manipulacji i kiedy człowiek kieruje się sercem oraz własnym rozumem dokonując wyboru. W Polsce i nie tylko dokonano wielkiej manipulacji która polegała na tym aby ludzie mieli zamiast mózgu tuner telewizyjny z odtwarzaczem. To jest indoktrynacja połączona z komercyjną niewolą. Reklamy pokazują wam jak macie żyć a atrakcyjna filmowa nakładka kamufluje prawdziwy obraz więzienia które się pod tym kryje. Przekonują was że zadłużenie się po uszy to najwłaściwszy krok w waszym życiu bo przecież nie ma nic lepszego niż szpan i komfort. Pieniądz w postaci papierka który macie w kieszeni odchodzi w zapomnienie. Pieniądz elektroniczny zdobywa waszą wygodę. Potem będzie chip. A na końcu dowiecie że jakiś frajer z laptopem który siedzi w jakimś biurze, na skutek nie zapłaconej przez was raty za luksus na jaki was namówiono, może jednym palcem naciskającym enter wyłączyć was z życia. I robi to bo takie jest jego zadanie.
16 wrz 2018 | 17:54
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
TVN i TVP to jest to samo tyle że za innymi partami ;)
16 wrz 2018 | 12:49
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Teraz trzeba zadać sobie pytanie czy Jakub Błaszczykowski pożyczył kasę Wiśle dobrowolnie czy to na nim wymuszono ;>
16 wrz 2018 | 13:40
-7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zapewne TVN dobierze się do Błaszczykowskiego i okaże się że jest szefem nad szefami gangu. :-)))))
16 wrz 2018 | 12:46
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dosc mam polskich mediow z TVN i TVP ciagle tylko klamstwa i manipulacja wspolczuje ludziom ktorzy ogladaja ten syf
16 wrz 2018 | 12:25
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A co bulo nie prawdom w tym reportarzu prosze powiec nam ?
16 wrz 2018 | 12:52
-8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ty umiesz pisać po Polsku rucholu?
16 wrz 2018 | 12:55
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Rodzice cie nie kochali
16 wrz 2018 | 13:38
-7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
co to projekcja? :-))) Przerzucasz swój problem na kogoś? W moim domu zawsze było ciepło i patriotycznie. A w twoim ubecki benkarcie?
16 wrz 2018 | 14:25
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
😂 😂 😂
16 wrz 2018 | 11:59
-13
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Trzeba być kompletnym idiotą żeby wierzyć TVN w tym co głoszą, bez względu na temat informacji. Pracuje u nich pani Olejnik która jest byłym a obecnie najwyraźniej " podziemnym" oficerem służby bezpieczeństwa!!! O Wojewódzkim już nie wspomnę. Trzeba być kompletnym idiotą żeby myśleć że biuro śledcze policji może nie wiedzieć czy klub ma związki czy nie z jakimiś gangami!! Ciekawe dlaczego TVN nie zajmowało się tak obszernie nożownikiem w rodzinie Wałęsy? Dlaczego nie zajmowało się mafią Amber Gold czyli Tuskiem i resztą? Mafią Warszawską która przejmowała kamienice? Nie drążyli tematu spalenia kobiety która walczyła o prawa lokatorów. Dlaczego nie zajmowali się tak wnikliwe treścią podsłuchów na których jest powiedziane ze Polska nie istnieje? Dlaczego w ogóle nie zajmują się tym co jest skierowane przeciwko Polakom, bezpieczeństwu Polski i Polaków? Na YT jest filmik jak podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce, TVN prostytutki dziennikarskie podkładały policji butelki po piwie żeby nakręcić sensacyjny materiał. Przyłapał ich policjant i sfilmował to komórką. Akcja 11 listopada kiedy idzie szpaler policji, przechodzi dalej a z tyłu wychodzi chłopak i kładzie się udając pobitego. TVN kręci od przodu i w telewizji widać szpaler a za nimi odsłania się leżący człowiek nad którym jest grupka ratujących go. TVN należy do koncernu medialnego którego właścicielem są pejsaci. TVN jest piątą kolumną która ma za zadanie atakować wszystko co się da i siać zamęt w Polsce, a przede wszystkim atakować tych którzy są przeciwni zniewalania Polski przez grupy dążące do stworzenia jednego kraju z Unii o charakterze lewackim. Szwecja stała się swojego rodzaju polem doświadczalnym jak przejąć władzę nad ludzkimi umysłami.
16 wrz 2018 | 11:38
-7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
TVN24 trzeba oglądać na opak i rozumieć odwrotnie do tego, co podają..
16 wrz 2018 | 11:35
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ty ludzki jełopie co się kryjesz pod nickiem TushanYaya: Ruski agencie pisze się Polaków a nie polaków!!!
Po drugie rząd uznany jest przez lewaków z Brukseli jako nacjonalistyczny!! Wiesz co to znaczy sieroto nie myta i TVN szmato??? Bredzisz bez składu i ładu prowokatorze bezmózgi!
16 wrz 2018 | 10:46
(Edytowany)
a tak naprawde, gdyby ich nie było to frekfencja mogła by wzrosnąć. ludzie by przychodzili z dziećmi i więcej pikników. tych kiboli wcale nie jest tak dużo, a często od uefa trzeba za nich płacić kary. cięzko zamawiać ludzi niezwiązanych z piłką aby poszli na mecz, bo od razu jest pytanie czy jest bezpiecnie i czy nie będzie bijatyk. no i co chwila z trynuj lecą kurwy i chuje... i naucz dziecko zeby nie przeklinało. popatrzmy na siarkówkę lub ręczną.
+24
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
a tak naprawde, gdyby ich nie było to frekfencja mogła by wzrosnąć. ludzie by przychodzili z dziećmi i więcej pikników. tych kiboli wcale nie jest tak dużo, a często od uefa trzeba za nich płacić kary. cięzko namawiać ludzi niezwiązanych z piłką aby poszli na mecz, bo od razu jest pytanie czy jest bezpiecznie i czy nie będzie bijatyk. no i co chwila z trynun lecą kurwy i chuje... i naucz dziecko zeby nie przeklinało. popatrzmy na siarkówkę lub ręczną.
16 wrz 2018 | 10:44
(Edytowany)
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
16 wrz 2018 | 10:39
-7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Największa gangsterka to jest w naszym rządzie co trzymają się stołków od lat i na papierze likwidują polaków. W ich interesie jest likwidacja rodowitych z krwi i kości europejczyków.
16 wrz 2018 | 09:46
-22
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
czy kto jeszcze oglada TVNiemcy? :D
16 wrz 2018 | 13:43
-6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zobacz jak ciężko pracują na swój chleb najemnicy TVN. :-))) 17 minusów. Ciekawe czy to zabieg informatyczny czy jest tu aż 17 najemników.
16 wrz 2018 | 17:55
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Typowy Pisowski bełkot.Ktoś nie podziela twojego zdania to od razu najemnik ;)
16 wrz 2018 | 09:09
+33
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jakoś mnie to nie dziwi
16 wrz 2018 | 08:54
(Edytowany)
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
16 wrz 2018 | 08:51
+55
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mniejsze lub większe powiązania gangsterki sektorowej z władzami klubów są faktem od lat, po co udawać? Czy to Staruch, Misiek czy inne ksywki przewijające się od lat wiadomo że coś tam jest nie do końca ok.
16 wrz 2018 | 08:43
+54
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
wrzucić Sharksów do prawdziwych rekinów, kto wygra ten mówi prawdę
16 wrz 2018 | 10:43
(Edytowany)
Niezły pomysł - dobre he he ....
+15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Pewnie żarłaczy białych .Niezły pomysł - dobre he he ....
16 wrz 2018 | 08:39
+17
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja coś czuje ze w to Mustafa jest zamieszany
16 wrz 2018 | 08:21
-13
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
TVN XD
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})

Tabela ligowa - Ekstraklasa

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Grupa mistrzowska
1
1
3
3
2
Grupa mistrzowska
1
1
1
3
3
Grupa mistrzowska
1
0
0
1
4
Grupa mistrzowska
1
0
0
1
5
Grupa mistrzowska
1
0
0
1
6
Grupa mistrzowska
1
0
0
1
7
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
8
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
9
Grupa spadkowa
0
0
0
0
10
Grupa spadkowa
0
0
0
0
11
Grupa spadkowa
0
0
0
0
12
Grupa spadkowa
0
0
0
0
13
Grupa spadkowa
0
0
0
0
14
Grupa spadkowa
0
0
0
0
15
Grupa spadkowa
1
0
-1
0
16
Grupa spadkowa
1
0
-3
0
1 kolejka
2 kolejka
3 kolejka
4 kolejka
5 kolejka
6 kolejka
7 kolejka
8 kolejka
9 kolejka
10 kolejka
11 kolejka
12 kolejka
13 kolejka
14 kolejka
15 kolejka
16 kolejka
17 kolejka
18 kolejka
19 kolejka
20 kolejka
21 kolejka
22 kolejka
23 kolejka
24 kolejka
25 kolejka
26 kolejka
27 kolejka
28 kolejka
29 kolejka
30 kolejka
1{{gameweek}} kolejka

Terminarz - Ekstraklasa

Strzelcy {{title}} - Ekstraklasa

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
1 (0)
2
1 (0)
3
1 (0)
4
1 (1)
5
0 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.