Gareth Bale poprowadził Real Madryt do zwycięstwa nad Getafe [VIDEO]

EFECREATA.COM/Shutterstock
Real Madryt pokonał Getafe 2:0 (1:0) w meczu pierwszej kolejki La Ligi. W ekipie "Królewskich" kluczową rolę odegrał Gareth Bale.
Walijczyk już w pierwszej połowie mógł wpisać się na listę strzelców, gdy uderzył głową po dośrodkowaniu Marcelo. Piłka trafiła jednak w poprzeczkę.
Kilka minut później to Bale dośrodkowywał, a po zamieszaniu w polu karnym gości i błędzie bramkarza gola zdobył Dani Carvajal. Przed przerwą więcej bramek już nie padło.
Niedługo po wznowieniu gry Walijczyk podwyższył prowadzenie Realu. Mocno przymierzył po podaniu Asensio i zapewnił Realowi spokojną resztę spotkania.
Chwilę później mogło być już 3:0, ale Asensio trafił w słupek.
"Królewscy" ograniczyli działania gości na tyle, że pierwszy celny strzał piłkarze Getafe oddali kilkadziesiąt sekund przed końcowym gwizdkiem.