Gareth Bale wściekł się na dziennikarza. Gwiazdor uciekł sprzed kamery [WIDEO]

Garethowi Bale'owi puściły nerwy. Kapitan reprezentacji Walii przerwał telewizyjny wywiad po meczu z Danią.
Dla Walijczyków mistrzostwa Europy się już skończyły. W meczu z Danią byli bezradni - przegrali aż 0:4.
Niewykluczone, że był to ostatni występ Bale'a w narodowych barwach. Doświadczony skrzydłowy na początku roku zapowiadał, że decyzję w sprawie dalszej gry w kadrze ogłosi po Euro 2020. Nie spodziewał się zapewne, że będzie o to pytany już kilkanaście minut po pożegnaniu z turniejem.
Rozmowa z reporterem stacji BBC rozpoczęła się standardowo - od pytań o przebieg spotkania.
- Mecz ułożył się nie tak, jak chcieliśmy. Zaczęliśmy dobrze, ale po stracie gola nasza gra się posypała - przyznał Bale.
Gdy dziennikarz zapytał, czy będzie to ostatni mecz 31-latka dla Walii, piłkarz po prostu odwrócił się na pięcie i odszedł.
Bale do tej pory rozegrał 95 meczów w reprezentacji Walii. Strzelił w nich 33 gole.
Marcin Karbowski26 Jun 2021 · 20:45
Źródło: Daily Mail