Gazisehir Gaziantep

Krzysztof Piątek nie do zatrzymania w Turcji! Kolejny gol Polaka, świetne zachowanie w polu karnym! [WIDEO]

24 Feb · 15:48

Turecki klub wycofał się z rozgrywek po tragedii. Kolejny chce pójść w jego ślady, sezon pod znakiem zapytania

09 Feb 2023 · 22:48

Media: Tomas Pekhart nie dla Ekstraklasy. Oferty Legii i Rakowa zostały odrzucone

10 Aug 2022 · 12:56

Drugie życie byłego reprezentanta Anglii. “Było po mnie. Nie wiem, jak to przetrwałem”
plus

20 Jan 2022 · 08:45Wojciech Falenta
plus

Zvonimir Kožulj zagra w Turcji. Piłkarz podpisał dwuletnią umowę

12 Aug 2020 · 17:13

Szalony mecz w Turcji. Sędzia nie uznał przepięknego gola, bramka na 3:3 w 105. minucie [WIDEO]

22 Jun 2020 · 09:59

Fenerbahce zdeklasowało Gazisehir Gaziantep FK. Debiuty Olkowskiego i Pawłowskiego

19 Aug 2019 · 21:35