Gigantyczna kontrowersja z udziałem Viniciusa Juniora! Gwiazdor Realu Madryt uniknął czerwonej kartki [WIDEO]

Gigantyczna kontrowersja z udziałem Viniciusa Jr! Złapał rywala za gardło, uniknął czerwonej kartki [WIDEO]
Screen DAZN
Na Santiago Bernabeu zawrzało. Vinicius Junior mógł otrzymać czerwoną kartkę za bezpardonowy atak na rywala, ale został oszczędzony przez sędziego.
Real Madryt od samego początku miał spore kłopoty w rewanżowym spotkaniu z RB Lipsk. Niemcy naciskali na gospodarzy, wielokrotnie spychali ich do defensywy. Tym samym atmosfera na Santiago Bernabeu robiła się coraz bardziej gorąca.
Złe emocje udzieliły się Viniciusowi Juniorowi. Reprezentant Brazylii zachował się w sposób, który przeczy jakimkolwiek ideą fair-play. Mimo tego nie został wyrzucony z boiska.
Do kontrowersyjnej sytuacji doszło w 54. minucie, gdy skrzydłowy starł się z Willim Orbanem. Stoper RB Lipsk wylądował na murawie, a rozzłoszczony gwiazdor "Królewskich" podszedł do niego. Po chwili obrońca wstał, a Vinicius Junior chwycił go za gardło i odepchnął.
Sędzia Davide Massa nie zdecydował się jednak na wyrzucenie piłkarza z boiska. Podopieczny Carlo Ancelottiego obejrzał jedynie żółtą kartkę. Decyzji nie zmienił nawet zespół VAR.
Jakby tego było mało, niedługo później Vinicius Junior został bohaterem Realu Madryt. W 65. minucie strzelił gola, który dał Hiszpanom dwubramkowe prowadzenie w dwumeczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.
AKTUALIZACJA 22:59
Ostatecznie Real zremisował z RB Lipsk 1:1 (0:0), ale w dwumeczu wygrał 2:1 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. O szczegółach przeczytacie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk06 Mar · 22:25