Gładkie zwycięstwo Bayernu Monachium. Robert Lewandowski strzela i asystuje [WIDEO]

Julian Finney - UEFA/UEFA via Getty Images
Autor: Wojciech_Falenta 17 paź 2020 | 20:27
Bayern Monachium pewnie pokonał 4:1 Arminię Bielefeld w wieczornym meczu czwartej kolejki Bundesligi. Robert Lewandowski miał udział przy wszystkich golach strzelonych przez klubowych mistrzów Europy.
Bawarczycy objęli prowadzenie na stadionie beniaminka niemieckiej ekstraklasy już w ósmej minucie. Na listę strzelców wpisał się Thomas Mueller, a kluczową rolę w akcji bramkowej odegrał Lewandowski.
Kapitan reprezentacji Polski jeszcze w pierwszej połowie sam dołożył dwa kolejne trafienia, wyprzedzając zarazem Andreja Kramaricia na czele klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi.
Lewandowski zdobył swoje gole numer sześć i siedem w ligowych rozgrywkach 2020/21, a tempa nie zwolnił również po przerwie. To jego dośrodkowanie z prawego skrzydła zamienił na czwartego tego wieczoru gola dla Bayernu Mueller.
Tuż przed upływem godziny gry rozmiary przegranej Arminii zmniejszył Japończyk Ritsu Doan. W ostatnim kwadransie czerwoną kartkę otrzymał z kolei Corentin Tolisso.
Dzięki okazałej wygranej podopieczni Hansiego Flicka przynajmniej tymczasowo awansowali na drugie miejsce w tabeli Bundesligi, z jednopunktową stratą do przewodzącego stawce RB Lipsk.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start