Gnabry bohaterem Bayernu. Bawarczycy pokonali Werder

daykung/Shutterstock
Podopieczni Niko Kovaca w końcu zdobyli 3 punkty. Zwyciężyli na wyjeździe z Werderem Brema 2:1, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Serge Gnabry.
Zakończyła się passa 3 kolejek bez zwycięstwa. Bayernowi w końcu udało się wygrać, a bohaterem nie został Robert Lewandowski. Polak zagrał cały mecz, ale na ustach wszystkich będzie strzelec dwóch goli - Serge Gnabry.
Pierwszego gola Niemiec zdobył już na początku meczu. Mimo wczesnego prowadzenia Bayern schodził do szatni remisując z Werderem. Na trafienie gości odpowiedział w 33. minucie Osako.
Wynik spotkania ustanowiła bramka z 50. minuty. Gnabry wykorzystał dobre dośrodkowanie Thomasa Mullera i posłał piłkę wprost do siatki.
Po tym meczu Bayern zajmuje 5. miejsce. Werder natomiast plasuje się 3 lokaty niżej.
Kacper Dąderewicz01 Dec 2018 · 17:25
Źródło: twitter