Gol Arkadiusza Milika w meczu Ligue 1! Ośmieszył rywala, a potem trafił do siatki! [WIDEO]

Lionel Urman / Sipa / PressFocus
Arkadiusz Milik poprawił swój dorobek w Ligue 1. Dziś polski napastnik trafił do siatki rywali w meczu z Montpellier. Jego drużyna po emocjonującym pojedynku zremisowała na boisku rywala 3:3.
Ekipa Olympique Marsylia walczy o zajęcie miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach. Jej bezpośrednim rywalem w tym przypadku jest zespół Montpellier. Dziś obie drużyny zmierzyły się ze sobą w ramach 32. kolejki rozgrywek Ligue 1.
Spotkanie rozpoczęło się w najgorszy możliwy sposób dla OM. Już w 1. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Andy Delort, który z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.
W 43. minucie przyjezdni zdołali wyrównać. W roli głównej wystąpił Arkadiusz Milik. Polski napastnik założył siatkę obrońcy i posłał piłkę obok interweniującego golkipera.
Dla Milika to czwarta bramka w Ligue 1. Napastnik, by tego dokonać, potrzebował 9 spotkań.
Jeszcze przed przerwą przyjezdni wyszli na prowadzenie - gola zdobył Gueye. Początek drugiej połowy należał jednak do Montpellier. W 47. minucie Mandandę pokonał Laborde.
Z kolei od 62. minucie marsylczycy musieli radzić sobie w dziesięciu. Z boiska po brutalnym zagraniu wyleciał Caleta-Car. Goście nawet w osłabieniu zdołali trafić do siatki. Perrin po rzucie wolnym dopełnił formalności. To nie był jednak koniec emocji. Ostatnie słowo należało do Montpellier. W 94. minucie punkt dla gospodarzy uratował Laborde.
Daniel Makarewicz10 Apr 2021 · 21:50