Gol bezpośrednio z rzutu rożnego! Juventus z cennym zwycięstwem [WIDEO]

Juventus odniósł zwycięstwo w 16. kolejce Serie A. "Stara Dama" wygrała z Genoą 2:0.
Wynik spotkania otworzył Juan Cuadrado. Kolumbijczyk posłał piłkę do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego. To już drugi tego typu gol w tej kolejce Serie A. Wczoraj tzw. bramkę olimpijską zdobył Hakan Calhanoglu.
Prowadzenie "Juve" mógł podwyższyć Matthijs de Ligt. W 37. minucie Holender oddał dwa strzały, ale nie zdołał trafić do siatki. W pierwszej połowie dobrej okazji nie wykorzystał także Alvaro Morata. Do przerwy podopieczni Massimiliano Allegriego prowadzili 1:0.
W drugiej połowie Paulo Dybala oddał groźny strzał. Salvatore Sirigu kapitalnie interweniował po uderzenie Argentyńczyka. W 73. minucie Morata niechętnie opuścił boisko. Allegri zdecydował się wpuścić Moise Keana.
Juventus przeważał i w końcu zdołał podwyższyć prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Dybala. "Bianconeri" wygrali i awansowali na piąte miejsce w tabeli.
Adam Kłos05 Dec 2021 · 22:36