Gol Haalanda i wygrana Borussii Dortmund w Stambule. Debiutant Ligi Mistrzów sprawił wielką sensację [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 15 wrz 2021 | 20:42
Za nami dwa środowe mecze Ligi Mistrzów. Besiktas przegrał z Borussią Dortmund. Z kolei piłkarze Sheriffa Tyraspol sprawili wielką sensację w starciu z Szachtarem Donieck.
Besiktas - Borussia Dortmund
Ekipa ze Stambułu już na samym początku spotkania stanęła przed szansą na zdobycie gola. Batshuayi mocno uderzył na bramkę BVB, jednak fantastyczną interwencją na linii popisał się Kobel.
W odpowiedzi ekipa z Dortmundu przeprowadziła szybką atak, który zakończył się bramką. Bellingham padł w pole karne i przy słupku wcisnął piłkę do siatki.
Po chwili przyjezdni powinni podwyższyć wynik spotkania. Znakomitej sytuacji nie wykorzystał jednak Haaland. Norweg fatalnie spudłował, choć miał przed sobą tylko jednego rywala.
Norweg zrehabilitował się w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Wówczas skorzystał z podania Bellinghama i niepilnowany umieścił piłkę w bramce rywali.
W drugiej połowie gospodarze zdołali zdobyć tylko jedną bramkę. Tuż przed końcowym gwizdkiem honorowe trafienie zanotował Montero. Tym samym ekipa BVB wygrała w Stambule 2:1 i zainkasowała cenne trzy punkty.
1 - 2
15 wrz 2021 | 18:45 (zakończony)

Przebieg meczu

43'
Welinton
45'
F. Montero
45'
3'
46'
A. Witsel
79'
Y. Moukoko
85'
A. Knauff
90'
4'

Sheriff Tyraspol - Szachtar
Piłkarze Sheriffa Tyraspol zaliczają debiutancki sezon w Lidze Mistrzów. Swój premierowy mecz w tych rozgrywkach rozpoczęli w najlepszy możliwy sposób.
W 16. minucie w bocznej strefie pokazał się Cristiano, który posłała kapitalne podanie w pole karne. Tam Traore uderzył z powietrza i w efektowny sposób dał prowadzenie gospodarzom.
Szachtar ruszył do odrabiania strat, ale w pierwszej połowie nie zdołał dokonać tej sztuki. Po przerwie ekipa z Doniecka ponownie dała się zaskoczyć.
Znów w ważnej roli wystąpił Cristiano. Brazylijczyk popisał się świetnym dośrodkowaniem, z którego skrzętnie skorzystał Yansane.
Sheriff korzystny wynik dowiózł do samego końca. W swoim debiucie w Lidze Mistrzów wygrał 2:0 i tym samym sprawił wielką sensację.
Warto zaznaczyć, że w wyjściowym składzie gospodarzy znalazł się Jasur Jakszibojew. 24-latek do Sheriff dołączył w letnim oknie na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa.
2 - 0

42'
G. Dulanto
46'
Marlos
(Tete)
67'
(J. Yakhshibaev)
85'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Brawo Sheriff!!!
Haaland się nie zatrzymuje. 20 lat i już 21 gol w Lidze Mistrzów. Kosmos!
15 wrz 2021 | 20:47
0
Sheriff póki co jest sensacją jak swego czasu APOEL który wyszedł z grupy i nawet przeszedł kolejną rundę. Miałem dziwne przeczucie że nagle ten Jasur zacznie dobrze grać w tej drużynie, swoją drogą fajne zestawienie tu Mamry Giżycko a tu Szachtar Donieck :D
15 wrz 2021 | 20:52
0
Przecież w Sherriffie grają Adama Traore i Cristiano
15 wrz 2021 | 21:08
0
Dortmund druga polowe co odpuscil to glowa mala. Malo brakowalo, a by sie to zemscilo. Minimalizm czasem jest potrzebny, ale jakos niesmak pozostal. Ten mlodzian Moukoko ma jeszcze sporo nauki przed soba, ale widac, ze cos z niego bedzie. Chyba BVB szykuje go jako nastepce Haalanda.
15 wrz 2021 | 21:18
0
a czemu w tytule jest napisane gol Haalanda, jak i Bellingham strzelił równie ważnego gola bo bez gola Bellinghama gol Haalanda nie miał by takiego znaczenia.ale dla pismaków mało chwytliwy jest tytuł gol Bellinghama
15 wrz 2021 | 21:27
0
a dlaczego wczoraj bylo w tytule dwa gole lewandowskiego? skoro muller strzelił pierwszy i bez jego gola gole lewego by nie mialy znaczenia, ta sama sytuacja
15 wrz 2021 | 22:48
0
no właśnie dlaczego.nie można by było pisać normalnie wygrana Bayernu po golach Lewego i Mullera? albo wogóle Bayern wygrywa 3;0 z Barceloną.
ale muszę Cię poprawić bo Lewego gole i tak by dały zwycięstwo Bayernowi a gol Hallanda tylko remis więc bramka Mullera nie ma takiego znaczenia jak Bellinghama
15 wrz 2021 | 20:49
0
Brawo Sheriff kibicowałem i obstawiałem remis, ale jak zwykle zaskoczyli!
15 wrz 2021 | 20:53
0
Ciekawe jak
To jest przejechać kobite na pasach i siedzieć w tv koło koltonia ukladowiczai być najmądrzejszym człowiekiem w pl
15 wrz 2021 | 20:46
0
Sheriff kolejny raz pozytywnie zaskoczył. Może na LE się zalapia
15 wrz 2021 | 21:00
0
ciotmund dał radę chociaż I tak stracili bramkę i stylu nadal nie mają za grosz bez Haalanda w ataku to by walczyli o ligę Europy
15 wrz 2021 | 21:58