Gol Jakuba Kamińskiego w Bundeslidze! Polak błysnął w ostatniej kolejce [WIDEO]

Jakub Kamiński z przytupem kończy sezon. Skrzydłowy Wolfsburga trafił do siatki na początku spotkania z Herthą Berlin.
Kamiński notuje bardzo udany okres w karierze. 20-latek zdołał ugruntować pozycję w pierwszym składzie Wolfsburga po transferze z Lecha Poznań.
Skrzydłowy od kilku miesięcy ma niemal pewne miejsce w jedenastce "Wilków". Dziś Niko Kovac znów postawił na reprezentanta Polski.
Kamiński już na początku spotkania odwdzięczył się za zaufanie. W 2. minucie meczu z Herthą Berlin wpadł w pole karne i płaskim strzałem skierował piłkę do siatki. Jego bramkę można zobaczyć poniżej (od 00:11):
Dla Kamińskiego jest to już czwarty gol w tym sezonie Bundesligi. Dodatkowo 20-latek zaliczył jeszcze trzy asysty.
"Kamyk" opuścił boisko w 66. minucie. Mecz trwa, jest 1:2. Bramki dla Herthy zdobyli Maza oraz Richter.
Multirelację ze wszystkich dzisiejszych spotkań Bundesligi możecie śledzić TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.
Adam Kłos27 May 2023 · 15:41