Popis Krychowiaka w lidze rosyjskiej! Gol i asysta w meczu Lokomotiwu [WIDEO]

Vladimir Koshkarov/shutterstock.com
W znakomitej formie znajduje się Grzegorz Krychowiak. Polak zanotował bramkę oraz asystę w rywalizacji z FK Rostów, która zakończyła się triumfem Lokomotiwu 4:1.
Spotkanie rozgrywane w Moskwie od samego początku przebiegało pod dyktando gospodarzy. Już po sześciu minutach tablica świetlna z wynikami pokazywała dwubramkowe prowadzenie Lokomotiwu.
Na listę strzelców wpisali się Francois Kamano oraz Rifat Zhemaletdinov. Jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobył jednak Dennis Hadzikadunic.
Po przerwie Krychowiak podwyższył prowadzenie. W 64. minucie reprezentant Polski pewnie wykorzystał rzut karny, strzelając siódmego gola w tym sezonie ligi rosyjskiej.
To drugie trafienie "Krychy" po powrocie do klubu ze zgrupowania. Wcześniej pomocnik wpisał się na listę strzelców w meczu z Rotorem Wołgograd.
w 90. minucie Krychowiak do bramki dołożył asystę. Polak obsłużył podaniem Edera, który ustalił wynik spotkania na 4:1.
Adam Kłos17 Apr 2021 · 17:08