Dublet Piotra Zielińskiego! Show polskiego pomocnika na boisku w meczu Napoli [WIDEO]

Eleven Sports
Napoli pokonało Cagliari 4:1 (1:0) w wyjazdowym meczu 15. kolejki Serie A. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Piotr Zieliński.
Polski pomocnik znalazł się w wyjściowym składzie gości. Ekipa przyjezdnych w pierwszych minutach popełniła kilka błędów, ale jednocześnie próbowała wyjść na prowadzenie.
Wreszcie udało się to w 25. minucie. Wszystko za sprawą świetnego uderzenia Piotra Zielińskiego.
Polak przejął piłkę przed polem karnym gospodarzy i mocno huknął w stronę bramki rywali. Był to strzał nie do obrony - piłka wpadła do siatki, a Polak mógł świętować pierwszego gola w 2021 r.
Była to jedyna bramka w pierwszej połowie. Kilkanaście minut po przerwie gospodarze wyrównali - na listę strzelców wpisał się Joao Pedro.
Gracze Cagliari niedługo cieszyli się z remisu - chwilę później było już 1:2. Drugą bramkę zdobył Piotr Zieliński, który w kapitalny sposób zabawił się z defensywą gości.
W 65. minucie z boiska wyleciał Charalampos Lykogiannis. Grek ujrzał drugą żółtą kartkę.
Następnie prowadzenie gości podwyższył Hirving Lozano. Zawodnik wbił piłkę z bliska do bramki gospodarzy.
W 77. minucie swój udział w meczu zakończył Piotr Zieliński. Zmienił go Elif Elmas.
Kilka minut przed końcem rzut karny na bramkę zamienił Lorenzo Insigne. Był to czwarty gol gości.
Ostatecznie Napoli pokonało ekipę Cagliari, w której 90 minut rozegrał Sebastian Walukiewicz.