Gol Roberta Lewandowskiego dla Bayernu Monachium! Polski napastnik pobił rekord [WIDEO]

Robert Lewandowski szlifuje swój dorobek strzelecki w barwach Bayernu Monachium. Polski napastnik trafił do siatki w meczu z VfL Bochum.
"Lewy" nie ma chwili oddechu. Dziś 33-latek znalazł się w wyjściowym składzie Bayernu Monachium. "Die Roten" mierzyli się z VfL Bochum w 5. kolejce Bundesligi.
Polski zawodnik od samego początku był aktywny i szukał okazji do zdobycia gola. W pierwszej połowie padły cztery gole, lecz żaden z nich nie był autorstwa Polaka.
Lewandowski dał o sobie znać w 61. minucie gry. Wówczas z bliska wkopał piłkę do siatki. - To jeden z najłatwiejszych goli Polaka w karierze - ocenił Marcin Borzęcki na antenie "Viaplay".
Dla Polaka to siódmy gol w tym sezonie Bundesligi. Polak dokonał tego w pięciu spotkaniach.
Co więcej - "Lewy" dzięki temu trafieniu zapisał się w historii niemieckiej piłki. Snajper pobił kolejny rekord. Pojedynek z Bochum był trzynastym domowym meczem z rzędu w Bundeslidze, w którym Lewandowski trafił do siatki. 33-latek tym samym przebił wyczyny Gerda Muellera i Juppa Heynckesa.
"Lewy" na boisku przebywał do 68. minuty. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:0.
Daniel Makarewicz18 Sep 2021 · 16:53