Dwa gole Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów! Polski napastnik podbił Pireus [WIDEO]

Dziurek/Shutterstock
Robert Lewandowski nie przestaje trafiać do bramki rywali. Polak tym razem upolował Olympiakos.
Bayern w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów pojechał do Pireusu. Niko Kovac w wyjściowej jedenastce postawił m.in. na Roberta Lewandowskiego, Thomasa Muellera i Philippe Coutinho.
Mistrzowie Niemiec stracili gola w 23. minucie, gdy trafił El Arabi.
Bayern ruszył do odrabiania strat i 11 minut później było już 1:1. Lewandowski pokazał strzelecki instynkt i dopadł do piłki odbitej przez bramkarza.
Lewandowski ponownie pokazał się w 62. minucie. W zamieszaniu podbramkowym uprzedził bramkarza i z bliska wepchnął futbolówkę do siatki. Trafienie został uznane, choć pojawiły się wątpliwości, czy napastnik nie był na pozycji spalonej.
Polaka ma na koncie już 5 goli w tej edycji Ligi Mistrzów. 18 bramek w 13 meczach to aktualne statystyki "Lewego" w klubie w tym sezonie.
Spotkanie ostatecznie zakończył się wynikiem 2:3. Na listę strzelców pisali się Tolisso i Guilherme.
Daniel Makarewicz22 Oct 2019 · 21:35