Tak Robert Lewandowski strzelił dublet Borussii Dortmud. Niesamowity występ Polaka [WIDEO]

Norbert Schmidt/Pressfocus
Robert Lewandowski znów pokazał swój instynkt strzelecki w spotkaniu z Borussią Dortmund. Polak dwukrotnie trafił do siatki w spotkaniu o Superpuchar Niemiec.
BVB to jeden z ulubionych rywali 32-latka. Przed dzisiejszym meczem miał na koncie 22 bramki w 23 spotkaniach z dortmundczykami.
W dzisiejszym starciu "Lewy" podreperował swój i tak doskonały bilans. Snajper Bayernu Monachium w 40. minucie pokonał Gregora Kobela.
W drugiej połowie "Lewy" skompletował dublet, trafiając na 3:1 dla Bayernu. Wcześniej na listę strzelców wpisali się Thomas Mueller i Marco Reus.
Wszystkie gole z tego meczu:
Lewandowski bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon. W pierwszej kolejce Bundesligi kapitan reprezentacji Polski strzelił gola Borussii Moenchengladbach.
Napastnik umocnił się także na pozycji lidera w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii Superpucharu Niemiec. Były to jego szósta i siódma bramka w tych rozgrywkach.
Adam Kłos17 Aug 2021 · 21:16