Gol Roberta Lewandowskiego! Znakomita forma strzelecka napastnika Bayernu [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców w meczu Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt. To 27. ligowy gol Polaka w bieżącym sezonie Bundesligi.
"Lewy" już w pierwszej połowie mógł strzelić bramkę, ale trafił w poprzeczkę. Kilka chwil przed przerwą został znokautowany przez Martina Hintereggera.
Cios podziałał na niego mobilizująco, bowiem tuż po wznowieniu gry strzelił gola. Polski napastnik świetnym uderzeniem głową podwyższył prowadzenie Bayernu na 3:0.
Przed przerwą gole dla Bawarczyków strzelili Leon Goretzka oraz Thomas Mueller. Licznik gości po trzech kwadransach wskazywał 0.
Dla Lewandowskiego to już 27. ligowy gol. Starcie z Eintrachtem to jego 25. mecz w bieżącym sezonie Bundesligi.
Mateusz Jagniaciak23 May 2020 · 19:45
Źródło: własne/Twitter