Gol Roberta Lewandowskiego! Znakomita forma strzelecka napastnika Bayernu [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 23 maj 2020 | 19:45
Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców w meczu Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt. To 27. ligowy gol Polaka w bieżącym sezonie Bundesligi.
"Lewy" już w pierwszej połowie mógł strzelić bramkę, ale trafił w poprzeczkę. Kilka chwil przed przerwą został znokautowany przez Martina Hintereggera.
Cios podziałał na niego mobilizująco, bowiem tuż po wznowieniu gry strzelił gola. Polski napastnik świetnym uderzeniem głową podwyższył prowadzenie Bayernu na 3:0.
Przed przerwą gole dla Bawarczyków strzelili Leon Goretzka oraz Thomas Mueller. Licznik gości po trzech kwadransach wskazywał 0.
Dla Lewandowskiego to już 27. ligowy gol. Starcie z Eintrachtem to jego 25. mecz w bieżącym sezonie Bundesligi.
Źródło: własne/Twitter

Dyskusja 14

24 maj 2020 | 15:19
0
Brameczka fajna, taka pokazująca wyszkolenie techniczne i dobrą grę głową. Tu nie wystarczyło tylko przysłowiowe dostawienie głowy, do końca na ugiętych nogach był, gdyby sekundę wcześniej jak i też sekundę później podjął decyzję o skierowaniu strzału (czyli ruchu kontrującym) bramki by nie zdobył. W takich sytuacjach wychodzą indywidualne umiejętności szlifowane przez lata. Brawo Robert.
24 maj 2020 | 20:25
0
co ty pierdolisz, opisujesz to jak bramkę messiego przeciwko bilbao, a to zwykły gol główką jakich mnóstwo
24 maj 2020 | 22:59
W dupie byłeś, główno widziałeś. Podniecasz się podsterydowanym karłem, który bez igły by nie istniał w światowym futbolu.
0
W dupie byłeś, gówno widziałeś. Podniecasz się podsterydowanym karłem, który bez igły by nie istniał w światowym futbolu.
24 maj 2020 | 10:38
0
A większość meczu się przebujał po boisku, słabe to było.
23 maj 2020 | 22:53
0
w bayernie to i ja bym najebal ze 40 bramek na sezon ciekawe jakby gral w takim werderze np. pewnie by sztycha nie zrobil
23 maj 2020 | 22:37
0
Padło 5 bramek ale glowny temat "robert strzelił" w poprzednim meczu karniaka w 100% wywalczył Goretzka ale w tv pada hasło "robert świetnie zagrał w pole tę piłkę, ten karny to jego duza zasluga". Ja wiem że to na prawdę światowej klasy zawodnik ale ta wazelina jest nie do wytrzymania.
23 maj 2020 | 22:05
Robert nie oglądałem twoje meczu od ponad 3 lat !!! i załuje tego bardzo wiesz dlaczego ? Bo takiego jak ty nie będzie przez najbliższe pare lat!!!! kocham twój kontakt z piłką bo wiem ze zaraz będzie bramka dziękuje ci za wszystkie emocje i zawsze będę twoim fanem chociaż opuściłem jeden mecz ostatnio ale to nic nie zmienia chociaż jestem szczery Robert Wszystkiego Najlepszego !!!!!!
0
Robert nie oglądałem twoje meczu od ponad 3 Miesięcy !!! i załuje tego bardzo wiesz dlaczego ? Bo takiego jak ty nie będzie przez najbliższe pare lat!!!! kocham twój kontakt z piłką bo wiem ze zaraz będzie bramka dziękuje ci za wszystkie emocje i zawsze będę twoim fanem chociaż opuściłem jeden mecz ostatnio ale to nic nie zmienia chociaż jestem szczery Robert Wszystkiego Najlepszego !!!!!!
23 maj 2020 | 23:13