Gol Sebastiana Szymańskiego przeciwko Ajaksowi Amsterdam! Polak trafił w hicie Eredivisie [WIDEO]

Sebastian Szymański trafił do siatki w hicie ligi holenderskiej. 23-latek pokonał bramkarza Ajaksu Amsterdam. Jego Feyenoord wygrał całe spotkanie 3:2.
Początek tego roku nie był łatwy dla byłego gracza Legii Warszawa. Szymański przez kilka tygodni nie grał z powodu kontuzji.
Na początku marca Szymański wrócił do zdrowia i natychmiast pokazał się z bardzo dobrej strony. Trzy dni temu pomocnik zanotował asystę przy jednej z siedmiu bramek zdobytych przez Feyenoord w rywalizacji z Szachtarem Donieck.
Dziś reprezentant Polski znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Ajaksem Amsterdam. Najpierw do siatki trafił Santiago Gimenez, później ekipa "Joden" odpowiedziała za sprawą bramek Edsona Alvareza i Dusana Tadicia.
W 52. minucie Szymański doprowadził do remisu. Polak odnalazł się w polu karnym i pewnym strzałem pokonał Geronimo Rulliego.
Dla Szymańskiego jest to już siódmy gol w tym sezonie Eredivisie. Do tego Polak zanotował jeszcze cztery asysty. Ostatecznie Feyenoord wygrał cały mecz 3:2, a bohaterem gości w 86. minucie został Geertruida.
Adam Kłos19 Mar 2023 · 15:57