Gol w 90. minucie uratował FC Barcelonę! Dzięki Ousmane Dembele "Blaugrana" goni Atletico Madryt [WIDEO]

Gol w 90. minucie uratował FC Barcelonę! Dzięki Ousmane Dembele "Blaugrana" goni Atletico [WIDEO]
Screen z TV
Autor: Maciej Pietrasik 5 kwi 2021 | 22:56
FC Barcelona rzutem na taśmę wygrała z Realem Valladolid w meczu 29. kolejki La Liga. W 90. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Ousmane Dembele. Dzięki temu "Duma Katalonii" traci zaledwie punkt do Atletico Madryt.
Choć już w najbliższy weekend FC Barcelona zmierzy się w El Clasico z Realem Madryt, to Ronald Koeman nie zamierzał oszczędzać kluczowych piłkarzy. Od pierwszej minuty zagrali Leo Messi oraz Frenkie de Jong, mimo że w przypadku żółtych kartek nie mogliby wystąpić przeciwko "Królewskim".
Niewiele brakowało, aby w dziewiątej minucie to piłkarze z Valladolid sensacyjnie wyszli na prowadzenie. Bliski szczęścia był Kodro, ale po jego uderzeniu głową zatrzęsła się jedynie poprzeczka bramki Ter Stegena.
Niedługo później byliśmy świadkami sporej kontrowersji. Antoine Griezmann oberwał łokciem od Alcaraza, ale arbiter nie odgwizdał nawet faulu i nie ukarał piłkarza Realu choćby żółtą kartką.
W 23. minucie w polu karnym padł Sergino Dest. Wydawało się, że reprezentant USA miał kontakt z rywalem, lecz sędzia nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki". Mijały kolejne minuty, a na tablicy wyników wciąż utrzymywał się rezultat bezbramkowy.
W doliczonym czasie gry pierwszej połowy "Barca" stworzyła sobie zdecydowanie najlepszą okazję na gola. Jordi Masip zbił jednak piłkę na słupek po uderzeniu Pedriego i wciąż było 0:0.
W drugiej części spotkania "Blaugrana" wciąż była stroną przeważającą, ale i goście mieli swoje sytuacje. Groźnie zrobiło się między innymi po strzale Olazy, który trafił tylko w boczną siatkę.
W 58. minucie wicemistrzowie Hiszpanii zmarnowali kolejną okazję na gola. Sytuacji sam na sam z Masipem nie wykorzystał Ousmane Dembele, a dobitka Griezmanna była niecelna. Po drugiej stronie boiska arbiter sprawdzał przy pomocy VAR-u, czy ręką nie zagrał Alba, ale i tym razem nie podyktował "jedenastki".
W końcówce goście musieli radzić sobie w osłabieniu. Za ostry faul na Dembele z boiska wyleciał Oscar Plano. Wówczas "Barca" rzuciła się do ataku i dopięła swego w samej końcówce.
W 90. minucie bohaterem drużyny został Ousmane Dembele. Francuz był niepilnowany w polu karnym i z bliska pokonał bramkarza Realu.
Dzięki wygranej 1:0 "Barca" wróciła na drugie miejsce w ligowej tabeli. Po wczorajszej wpadce Atletico do "Rojiblancos" traci tylko jeden punkt. Przed El Clasico sytuacja w La Liga wygląda niezwykle ciekawie.
1 - 0
05 kwi 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

40'
B. Gonzalez
43'
O. Mingueza
63'
(O. Mingueza)
F. Trincao
65'
P. Hervias
79'

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 87

5 kwi 2021 | 22:58
0
No zasłużyli zdecydowanie na to zwycięstwo, to byłoby strasznie niesprawiedliwe gdyby nie zgarnęli 3 punktów, brawo Dembele, brawo Barca!
5 kwi 2021 | 23:12
0
Taaaa zasłużyli. Hahaha hahaha.. Dobrze że sędzia pomógł wyrzucając niesłusznie zawodnika Villareal. Czerwo z dupyyy.
5 kwi 2021 | 23:27
0
Możesz powtórzyć czyjego zawodnika wyrzucił sędzia? Bo widzę że masz podstawowe braki nie tylko wyslawianiu się.
6 kwi 2021 | 10:17
0
Lepiej mieć braki w wysławianiu się jak nie znać się na piłce :) Chujaaa grała Barcelona i wygrali tylko dzięki sędziemu.
5 kwi 2021 | 23:28
0
To niezły Villareal
5 kwi 2021 | 23:06
0
Męczyli bułę 90 minut a valladoid ładnie się bronił. Podział punktów byłby znacznie bardziej sprawiedliwy.
5 kwi 2021 | 22:59
0
Widać chęci,radość z gry,choć długo nie szło. Zapowiada się dobre El Clasico.
5 kwi 2021 | 23:03
0
Haha ten sam mecz oglądałeś?
Na stojaco, bez błysku, zero radości w grze, wszystko wymuszone.
A el classico to będzie tylko tyle ze obie drużyny zagrają a fajerwerków zapewne zabraknie bo jedni i drudzy sie niemiłosiernie męczą w lidze.
5 kwi 2021 | 23:09
Za dużo wymagasz, to jest na razie max tej Barcelony. Manity,6 tytułów w sezon,Iniesta+Xavi,Messi z kosmosu to już przeszłość.
0
Za dużo wymagasz, to jest na razie max tej Barcelony. Manity,6 tytułów w sezon,Iniesta+Xavi,Messi z kosmosu.- to już przeszłość.
5 kwi 2021 | 23:23
0
Nie nic nie wymagam. Napisałem tylko że nie było w tym mevzu tego o czym pisałeś w pierwszym komentarzu. Tyle. Bez podtekstów i domysłów.
5 kwi 2021 | 23:25
0
Opinia jest jak dupa. Tyle.
5 kwi 2021 | 22:57
0
Tak jest! gra się do końca. Brawo Barca!
5 kwi 2021 | 23:22
0
Gdyby było 0:0 do sędzia wziąłby piłkę w rękę i wbiegł by za linie gola i by Barcelona wygrała i tak. Pozostaje liczyć ze Real zepnie dupe i rozjebie tej gnój. Mdli od tego już.
5 kwi 2021 | 23:29
Apwel Gdyby babka wąsy miała to by dziadkiem była.Jak sądzisz że sędzia w tym meczu pomagał Barcelonie to gratuluje.... nietrafnego komentarza.
0
Apwel Gdyby babka wąsy miała to by dziadkiem była. Jak sądzisz że sędzia w tym meczu pomagał Barcelonie to gratuluje.... nietrafnego komentarza.
5 kwi 2021 | 23:34
0
Zapewne sędzia tak zrobi w el clasico i twój gnój wygra znowu.
5 kwi 2021 | 23:43
0
Może i tak być, ja zwyczajnie jednak patrzę na tendencje ostatnich klasyków i jakoś mi to się nie widzi. Pozdrawiam.
6 kwi 2021 | 00:11
0
Ciekawe, bo w ostatnich klasykach to właśnie real miał karne i przywileje z doopy i dlatego wygrał 😂
6 kwi 2021 | 01:25
0
Ogladnij sobie ostatnie klasyki jeszcze raz, potem napluj sobie w twarz i powiedz ze to deszcz pada.
Messi King of the Match. Łatwo nie było ale wynik się liczy. Sędzia też na początku nie za bardzo bezstronny. Messi faulowany od tyły nie ma faulu. Griezmann w twarz uderzony nie ma faulu. Messi też w twarz nie ma faulu. Ale jest wynik. Powoli widac w tej drużynie że buduje się charakter.
0
Messi King of the Match. Łatwo nie było ale wynik się liczy. Sędzia też na początku nie za bardzo bezstronny. Messi faulowany od tyły nie ma faulu. Griezmann w twarz uderzony nie ma faulu. Messi też w twarz uderzony nie ma faulu. Ale jest wynik. Powoli widac w tej drużynie że buduje się charakter.
5 kwi 2021 | 23:01
0
Naprawde sie zgadzasz, że Messi KOTM dziś? Za te straty, 3 kartoflane wolne i kiwanie bez sensu 5 na 2 m^2?
5 kwi 2021 | 23:04
Footballer123 Nie na żarty... Wiele udanych dryblingów na małej przestrzeni rozrzucanie gry rozciąganie gry. Stworzył parę sytuacji kolegom. Tylko na początku nie wykorzystywali. Ale w końcu weszło. Choć Dembele nie po podaniu od Leo. Ale wynik jest
0
Footballer123 Nie na żarty... Wiele udanych dryblingów na małej przestrzeni po których większość piłkarzy już by traciło piłki rozrzucanie gry rozciąganie gry. Stworzył parę sytuacji kolegom. Tylko na początku nie wykorzystywali. Ale w końcu weszło. Choć Dembele nie po podaniu od Leo. Ale wynik jest
5 kwi 2021 | 23:05
0
Messi akurat dzisiaj zagrał słabo...ale liczy się zwycięstwo
5 kwi 2021 | 23:07
0
Kanibal Nie powiedział bym że słabo. Może ciut gorzej jak na Messiego. Ale nadal klasa światowa.
5 kwi 2021 | 23:15
0
Po tym co prezentuje w tym roku, to był jego najsłabszy mecz w 2021...od niego zawsze się wymaga wiecej
5 kwi 2021 | 23:18
Kanibal Może jak na Messiego trochę słabszy. I wiem że od Leo się najwięcej wymaga. Ale na pewno nie tak jak mówisz że słaby mecz zagrał. Moim zdaniem nawet najlepszy ze wszystkich. Bo to głównie kreował akcje. I te ataki tworzył.
0
Kanibal Może jak na Messiego trochę słabszy. I wiem że od Leo się najwięcej wymaga. Ale na pewno nie tak jak mówisz że słaby mecz zagrał. Moim zdaniem nawet najlepszy ze wszystkich. Bo to głównie on kreował akcje. Tworzył je. Miał wiele udanych dryblingów.
0
Trzeba przyznać Realowi Valladolidowi, że przyjechali na ścięcie (patrząc na formę Barcy), ale się nie położyli ...zagrali świetnie w obronie i te ich szybkie wyjścia do kontratakow ...dali siebie dzisiaj 100%, bronili się heroicznie...Barca dzisiaj miała ciężko, ale jest zwycięstwo...mecz z Realem będzie o 6 pkt ...zarówno dla Barcy jak i Realu
0
Sędzia przez 2/3 meczu robił wszystko by przeszkodzić Barcelonie, po czym wyrzucił z boiska piłkarza który nie powinien wylecieć. Choć Bruno moim zdaniem chciał skrzywdzić Dembele i to on mógłby zastąpić Oskara Plano.
0
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, Barca od kilkunastu spotkań prezentuje kosmiczną formę w La Liga :)
0
Nie chwal dnia przed zachodem słońca jełopie.
6 kwi 2021 | 08:48
0
No już nie przesadzaj wymęczyli lewo 1:0 z zespołem który walczy o utrzymanie w Lidze i jeszcze 11 na 10 ale to chyba jest to spowodowane tym że w Barcelonie występuje dużo bardzo młodych i nie došwiadczonych zawodników i jeszcze muszą się uczyć gry.
5 kwi 2021 | 23:14
0
Sędzia strasznie drukował w 1 połowie. Faule nawet na czerwoną, a on nawet faulu nie gwizdał. Chamska gra Realu. Zasłużone i bardzo wymęczone zwycięstwo. Przyznam się, że w 85 minucie już straciłem nadzieję.
0
Podoba się gra do końca, Messi słabszy mecz, Dembele ciągnął i mu się udało.
5 kwi 2021 | 23:33
0
pamietam jak atleti koronowane bylo a barca jebana a teraz sa prawie na rowni punktowo
6 kwi 2021 | 06:26
0
Słaby mecz Barcy ale czasem tak bywa,Messiemu dzisiaj wyraźnie nie szło Grizemean słabiutko Alaba się starał złe nic nie wychodziło reszta wyraźnie średnio. Dla dumy Kataloni najważniejsze 3 punkty.
15.Firpo. 1 gol
16.Mingueza 1 gol

6 kwi 2021 | 06:21
0
Powiadają, że takimi meczami wygrywa się mistrzostwo...
6 kwi 2021 | 11:29
0
Jestem Realem.
Brawo Dembele ;)
6 kwi 2021 | 09:21
0
Atletico bedzie w tym roku mocnym kandydatem do tytulu frajerow roku jesli nie wygraja mistrzostwa.