Górnik Zabrze przegrał w sparingu z pierwszoligowcem

Dziurek / shutterstock.com
Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała Górnik Zabrze 2:1 (1:0) w spotkaniu sparingowym rozegranym we Wronkach.
Na Stadionie Leśnym zespół z Małopolski objął prowadzenie osiem minut przed przerwą, kiedy to niefortunnie piłkę skierował do własnej bramki Dariusz Pawłowski. Dziewięć minut po zmianie stron podwyższył Michał Orzechowski.
Czternastokrotni mistrzowie Polski dopiero sześć minut przed końcem zmniejszyli rozmiary porażki, kiedy to przymierzył skutecznie Kamil Zapolnik.
Górnik Zabrze rozpocznie nowy sezon PKO BP Ekstraklasy w poniedziałek 22 lipca od wyjazdowej konfrontacji z Wisłą Płock.