Gra w "dziesiątkę" nie zaszkodziła Valencii. Zwycięstwo na początek sezonu [WIDEO]

Valencia dobrze zaczęłą nowy sezon La Liga. Na inaugurację rozgrywek wygrała u siebie z Getafe 1:0.
Mecz zaczął się fatalnie dla Valencii, która już od 3. minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Guillamona. Więcej o tym zdarzeniu piszemy TUTAJ.
Gra w "dziesiątkę" nie przeszkodziła jednak graczom Jose Bordalasa w objęciu prowadzenia. Zrobili to już w 11. minucie. Z rzutu karnego do siatki trafił Soler.
Getafe miało zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, ale nic z niej nie wynikało. Valencia w drugiej połowie skupiła się tylko na defensywie. Nie oddała ani jednego strzału na bramkę.
W 76. minucie siły się wyrównały. Drugą żółtą kartkę otrzymał Cabaco.
Marcin Karbowski13 Aug 2021 · 22:59