Grali rywale Legii Warszawa w Lidze Europy. Wielki powrót Leicester, cztery gole jednego zawodnika [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 20 paź 2021 | 18:25
Piłkarze Spartaka Moskwa przegrali z Leicester City w Lidze Europy. Mecz zakończył się wynikiem 3:4 (2:1). Bohaterem spotkania został Patson Daka.
Pojedynek rozpoczął się po myśli gospodarzy. Już w 11. minucie drużyna Rui Vitorii objęła prowadzenie. Sobolew pokazał się na lewej flance, nie udało mu się minąć rywali, ale za to oddał strzał. Piłka po rykoszecie zaskoczyła Schmeichela i ugrzęzła w siatce.
W odpowiedzi z dystansu huknął Maddison, ale na posterunku był Maksimenko. "Lisy" ruszyły do ofensywy, ale miały spore problemy ze sforsowaniem dobrze ustawionej defensywą gospodarzy. Podopieczni Brendana Rodgersa za to znów dali się zaskoczyć. Po golu Larssona zrobiło się 2:0.
Piłkarze Leicester znaleźli się pod ścianą, ale błyskawicznie złapali kontakt. W 45. minucie drużynę do walki poderwał Daka.
"Lisy" poczuły krew i poszły za ciosem. Zdołały wyrównać tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Nie minęło 180 sekund od gwizdka a piłkę do siatki znów wpakował Daka
Stracona bramka kompletnie rozbiła gospodarzy. Kolejne minuty należały do ekipy z Premier League, która prowadzenie objęła już w 54. minucie. Wówczas hat-tricka skompletował Daka.
To nie był jednak koniec emocji. Daka kontynuował swój koncert. 23-latek w 79. minucie po raz czwarty pokonał bramkarza Spartaka.
Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Leicester. W 86. minucie Sobolew na chwilę dał nadzieję gospodarzom. Ostatecznie piłkarze "Lisów" po niesamowitym pościgu zgarnęli cenne trzy punkty.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 22

20 paź 18:26
0
Daka master, będą miały lisy z niego pożytek
20 paź 18:34
0
Odkryłeś ameryke, normalnie drugi Lunq..
20 paź 20:51
0
Z Legią padaka, ze Spartakiem Pan Daka.
20 paź 18:28
0
Daka w tym meczu przekot. Ogólnie zajebisty meczyk.
20 paź 18:27
0
Patson Daka się rozkręca,jak tak dalej pójdzie to Leicester będzie miało na lata godnego następcę Vardy'ego.
20 paź 19:15
0
Nie lubię takich porównań, że "Legia miała szczęście". To napastnik miał pecha, skoro był w tak słabej formie, a teraz odpalił. Przecież on nie był słaby ze względu na Legię tylko miał taki dzień. Legia cały czas ma szczęście w LE, ale nie ze względu na innych piłkarzy.
20 paź 18:42
0
Tego Dake jak będzie dalej trzymać formę to będą z niego ludzie i Leicester sobie na nim dobrze zarobi
20 paź 21:36
0
Dobrze że Szpaku nie komentował meczu bo powiedziałby że Daka to syn patusa🙈
20 paź 19:31
0
4 gole jednego zawodnika to rzadko spotykany wyczyn.