Groźne starcie z udziałem Jana Bednarka! Polak musiał opuścić boisko [WIDEO]

Trwa spotkanie Arsenalu z Southampton w 32. kolejce Premier League. Jan Bednarek musiał opuścić murawę już w pierwszej połowie.
W ostatnich tygodniach Bednarek regularnie gra w pierwszym składzie "Świętych". Dziś znów 27-latek rozpoczął od pierwszej minuty mecz na Emirates.
W 41. minucie reprezentant Polski musiał zejść z boiska. Wszystko zaczęło się od groźnie wyglądającego starcia z Gabrielem Martinellim, po którym Bednarek upadł na murawę.
Stoperem natychmiast zajął się sztab medyczny Southampton. Bednarek po interwencji lekarzy chciał wrócić na boisko, jednak decyzja o zmianie została już podjęta. Jego miejsce na boisku zajął Duje Caleta-Car. Polak zszedł przy wyniku 2:1 dla "Świętych" po trafieniach Carlosa Alcaraza, Theo Walcotta i Gabriela Martinelliego.
- Po groźnie wyglądającym upadku Jan Bednarek zmieniony w 40. minucie meczu z Arsenalem. Miał wielką determinację żeby wrócić na boisko, w zasadzie wykłócał się o niego z lekarzem Southampton, ale ten pozostał nieugięty - opisał nasz dziennikarz, Maciej Łuczak.
W tym sezonie Bednarek wystąpił w 17 spotkaniach Premier League. Trzy z nich zanotował w barwach Aston Villi, a pozostałe już jako piłkarz "Świętych".
Spotkanie Southampton z Arsenalem zakończyło się wynikiem 3:3. Jedną z bramek dla gości z St. Mary's Stadium zdobył Duje Caleta-Car, czyli zmiennik Bednarka. Obszerne podsumowanie meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Adam Kłos21 Apr 2023 · 21:58
Źródło: Twitter