Szalony mecz Portugalii z Węgrami. Już 6 goli! I ta bramka Ronaldo... [VIDEO]

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Trwa rywalizacja w grupie F. Portugalia podejmuje Węgry, a Austria mierzy się z Islandią.

Nie musieliśmy długo czekać na bramki w obu spotkaniach. W 18 minucie bramkę zdobyli Islandczycy, a sześćdziesiąt sekund później w drugim meczu prowadzenie objęli Węgrzy. Autorem bramki dla Islandii był Jon Dadi Bodvarsson. Portugalskiego bramkarza pokonał natomiast Zoltan Gera.

W 37 minucie doskonałą okazję do odrobienia strat mieli Austriacy, ale Aleksandar Dragović nie wykorzystał rzutu karnego.

Portugalczycy tymczasem tuż przed przerwą wyrównali, a bramkę zdobył Nani.

Bardzo dobrze dla Węgrów zaczęła się druga połowa. Dzsudzsák wykonywał rzut wolny tuż zza pola karnego, piłka odbiła się od muru, zupełnie zmyliła Rui Patricio i wpadła do bramki. 2:1 dla Węgier!

Radość Węgrów nie trwała jednak długo. Za moment fantastyczną bramkę zdobył Cristiano Ronaldo.

Kilkadziesiąt sekund później Węgrzy znowu prowadzili! Znowu uderzał Dzsudzsak i ponownie piłka zmieniła tor lotu, myląc Rui Patricio.

W drugim meczu Austriacy w końcu doprowadzili do wyrównania. Bramkę zdobył Schopf w 60 minucie spotkania.

Tymczasem w 62 minucie w meczu Portugalii z Węgrami po raz kolejny mieliśmy remis. Drugiego gola w spotkaniu strzelił Ronaldo. Gwiazdor Realu stał niepilnowany w polu karnym i uderzeniem głową pokonał Gabora Kiraly'ego.

A oto składy w jakich wyszły poszczególne drużyny:

Portugalia: Patrício - Vieirinha, Pepe, R.Carvalho, Eliseu - William - João Mário, Moutinho, André Gomes - Nani, Ronaldo

Węgry: Király; Lang, Juhász, Guzmics, Korhut; Pintér, Elek; Lovrencsics, Gera, Dzsudzsák; Szalai

Austria: Almer - Fuchs, Prödl, Hinteregger, Dragović - Ilsanker, Baumgartlinger - Arnautović, Alaba, Klein - Sabitzer

Islandia: Halldórsson, Sævarsson, R Sigurdsson, Gudmundsson, Bjarnason, Sigthórsson, G Sigurdsson, Árnason, Bödvarsson, Gunnarsson, Skúlason

Wynik meczu Polski i wiele innych zdarzeń dotyczących EURO można typować na stronie Bet.pl.