Grzegorz Krychowiak imponuje formą strzelecką! Kolejny gol Polaka! [WIDEO]

Bukharev Oleg/Shutterstock
Grzegorz Krychowiak otworzył wynik spotkania w starciu PFK Soczi - Lokomitw Moskwa w 9. kolejce ligi rosyjskiej.
Krychowiak w tym sezonie imponuje formą strzelecką w ligowych rozgrywkach. Polak właśnie zdobył swojego czwartego gola na rosyjskich boiskach.
Tym razem pomocnik wykorzystał swoją szansę w 24. minucie gry. 29-latek otrzymał długie podanie i ruszył na bramkę rywala, by po chwili pokonać golkipera w sytuacji sam na sam.
Lokomotiw ostatecznie wygrał na wyjeździe 1:0. Krychowiak spędził na boisku 90 minut.
"Parowozy" dzięki piątej wygranej w sezonie awansowały na czwarte miejsce w tabeli. Beniaminek doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na czternastej lokacie w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz14 Sep 2019 · 18:29