Grzegorz Krychowiak tym razem nie pomógł. Porażka West Bromwich Albion z Manchesterem United

Shutterstock
Manchester United wygrał na wyjeździe z West Bromwich Albion 2:1 w osiemnastej kolejce Premier League. Grzegorz Krychowiak grał do 72 minuty.
Reprezentant Polski ponownie wybiegł w pierwszym składzie West Bromu. W poprzedniej kolejce rozegrał 79 minut w spotkaniu z Liverpoolem (0:0) na Anfield. Defensywny pomocnik zebrał dobre oceny za tamten występ i był chwalony przez menedżera Alana Pardew, więc teraz dostał koleją szansę na pokazanie swoich umiejętności.
Nasz zawodnik tym razem murawę opuścił w 72 minucie. Polak w serwisie statystycznym whoscored.com otrzymał najniższą notę - 6.0 - wśród graczy WBA z pola.
Goście prowadzenie objęli w 27 minucie za sprawą Romelu Lukaku. Belg wykorzystał doskonałą centrę Marcusa Rashforda i strzałem głową pokonał golkipera rywali.
Dziewięć minut później było 2:0. Jesse Lingard uderzył zza pola karnego, piłka przeszła jeszcze po nodze jednego z defensorów WBA i wpadła do siatki.
Gospodarze kontaktową bramkę zdobyli w 78 minucie. Jej autorem był Gareth Barry.
Manchester United po zwycięstwie nadal zajmuje drugie miejsce w lidze angielskiej i do liderującego Manchesteru City traci jedenaście punktów. West Bromwich z kolei z czternastoma "oczkami" znajduje się na przedostatniej pozycji w tabeli.