Dwa gole Grzegorza Krychowiaka, asysta Macieja Rybusa! Polacy dali zwycięstwo swojej drużynie [WIDEO]

Dwa gole Krychowiaka, asysta Rybusa! Polacy dali zwycięstwo swojej drużynie [WIDEO]
Bukharev Oleg / shutterstock.com
Grzegorz Krychowiak dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w meczu z FC Tambow! Przy pierwszym trafieniu asystował mu Maciej Rybus. Lokomotiw wygrał spotkanie 3:2.
W 28. minucie Polak popisał się znakomitym strzałem zza pola karnego. Piłka po jego uderzeniu nabrała niespodziewanej trajektorii i chociaż leciała niemal w środek bramki, bramkarz nie poradził sobie z jej obroną. Futbolówkę otrzymał od drugiego z naszych reprezentantów, Macieja Rybusa.
Cztery minuty później Krychowiak mógł zdobyć drugą bramkę, ale uprzedził go obrońca gospodarzy, pakując futbolówkę do własnej siatki.
W 39. minucie Tambow zdobył bramkę kontaktową, a w 47. minucie było już 2:2.
Wtedy znów przypomniał o sobie Grzegorz Krychowiak. Polak najlepiej odnalazł się w polu karnym i strzałem w długi róg pokonał bramkarza gospodarzy.
Do końca spotkania bramki już nie padły. Lokomotiw Moskwa pokonał FC Tambow 3:2. Dla naszego pomocnika to gole numer 7. i 8. w tym sezonie ligi rosyjskiej.
Adam Nowacki22 Nov 2019 · 18:24