Piłkarz Wisły Kraków z ofertą z MLS. "Biała Gwiazda" ma dostać ponad milion euro

Piłkarz Wisły Kraków z ofertą z MLS. "Biała Gwiazda" ma dostać ponad milion euro
Krzysztof Porębski / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 4 sty 2022 | 22:44
Yaw Yeboah z Wisły Kraków może wkrótce odejść z PKO Ekstraklasy. Jak podaje portal "Transfery.info", a także transferowy ekspert, Janekx89, Ghańczyk ma ofertę z Major League Soccer. Jego usługami zainteresowane jest Columbus Crew.
24-latek trafił na Reymonta w sierpniu 2020 roku. Wówczas za darmo pozyskano go z hiszpańskiej Numancii. Na polskich boiskach Yeboah szybko zaczął wyróżniać się nieprzeciętną techniką.
Dalsza część tekstu pod wideo
W tym sezonie również był wiodącą postacią drużyny. Niewykluczone, że wszystko skończy się jego zimowym transferem. Uwagę na piłkarza zwróciły kluby z amerykańskiej MLS.
Według portalu "Transfery.info" do gry poważnie włączyło się Columbus Crew. Działacze tego klubu mocno zabiegają o Ghańczyka, bo potrzebują nowego skrzydłowego.
Wisła może zarobić na swoim piłkarzu spore pieniądze. Mowa o sumie z przedziału 1,3-1,5 miliona euro. Wszystko powinno wyjaśnić się już wkrótce.
Podobne doniesienia przedstawił również twitterowy użytkownik "Janekx89", dobrze zorientowany w realiach polskiego rynku transferowego. Wcześniej Yeboaha łączono także z DC United.
W obecnym sezonie Ghańczyk rozegrał 22 oficjalne spotkania w drużynie Wisły. W tym czasie strzelił sześć goli oraz zaliczył trzy asysty. Niemiecki "Transfermarkt" wycenia go na 1,2 miliona euro.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Transfery.info/Janekx89

Dyskusja 11