OD 10:00
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Wielkie pieniądze dla gwiazdy Ekstraklasy. Może zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem ligi [NASZ NEWS]

Wielkie pieniądze dla gwiazdy Ekstraklasy. Może zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem ligi [NASZ NEWS]
Tomasz Kudala / PressFocus
Autor: Tomasz Włodarczyk 16 cze 2022 | 20:04
Raków Częstochowa chce zatrzymać u siebie Iviego Lopeza. Według naszych informacji wicemistrz Polski jest skłonny zaproponować Hiszpanowi nową umowę, dzięki której stałby się najlepiej zarabiającym piłkarzem w PKO BP Ekstraklasie.
Ivi Lopez był gwiazdą minionego sezonu PKO BP Ekstraklasy. 27-letni piłkarz w 32 meczach strzelił 20 goli i zanotował 7 asyst.
Dalsza część tekstu pod wideo
Czy w kolejnych rozgrywkach będziemy oglądać Lopeza na polskich boiskach? Jak się dowiedzieliśmy, Raków Częstochowa chce za wszelką cenę zatrzymać zawodnika w swojej drużynie.
Piłkarz ma co prawda kontrakt do 2024 roku, ale z tego co słyszymy - w umowie jest klauzula na poziomie 1,5 miliona euro. Aby Lopez nie myślał o wyjeździe za granicę, klub myśli o zaproponowaniu mu nowej umowy, na mocy której stałby się najlepiej zarabiającym piłkarzem ligi. Mowa o kwocie rzędu 500 tys. euro netto rocznie.
Zatrzymanie Lopeza może się jednak skomplikować, ponieważ jeden z zagranicznych klubów wyraża zainteresowanie transferem ofensywnego pomocnika. Zespołem gotowym na zapłacenie półtora miliona euro jest MOL Fehervar. Węgierski klub oferuje Hiszpanowi trzyletni kontrakt, 600 tysięcy euro rocznie, a także 100 tysięcy euro za sam podpis.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
author picture

Tomasz Włodarczyk

Spodobał Ci się tekst tego autora?

Czytaj kolejne
Źródło: własne

Dyskusja 8